Nadoraz

film Dajto Utorok o 23:05 92 min
Nastávajúci otec Peter Highman (Robert Downey Jr.) sa teší na príchod svojho prvého potomka, ktorý je plánovaný už o päť dní. Ponáhľa sa, aby chytil let z Atlanty domov a mohol byť s manželkou pri pôrode. Všetky jeho plány sa ale zmenia, keď na letisku stretne snaživého herca Ethana Tremblaya (Zach Galifianakis), ktorý k sebe priťahuje katastrofy ako magnet. Muži sú si podobní ako deň a noc. Peter je uhladený, usporiadaný manžel, ktorý má sem tam ľahko problém so sebaovládaním. Ethan je buď retardovaný, alebo z inej planéty, možno všetko dohromady. Každopádne je to rozporuplný človek, ktorý Peterovi urobí scénku v lietadle, vďaka ktorej majú obaja zákaz lietania. Peter nemá inú možnosť než nasadnúť do Ethanovho auta a spolu s ním a jeho psom sa vydať na dlhú cestu. Počas nej dôjde k zničeniu niekoľkých áut, jedného priateľstva a predovšetkým Peterových už tak dosť pošramotených nervov ...
Réžia T. Phillips
Hrajú R. Downey Jr., Z. Galifianakis, M. Monaghanová, J. Lewisová, J. Foxx
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

Najbližšie vysielanie

utorok 23:05
Nadoraz

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.