Uhorčík

seriál JOJ Plus Utorok o 23:05 35 min
Komediálny seriál SR (2021). Brigitine čary boli mocnejšie než Uhorčíkova prevýchova a Jánošík nedokáže zabudnúť na zámockú mučiareň. V noci sa tajne vykradne za hlasom svojho srdca, no Uhorčík ho sleduje a vidí všetko, čo sa tam deje. Nebezpečné hry medzi grófom, Jánošíkom a Brigitou dospejú až k dohode, že si oficiálne vymenia svoje úlohy, a Uhorčík tomu nedokáže nijako zabrániť. A tak sa k družine vracia s grófom ako novým kapitánom a šokovaných zbojníkov spoločne pripravujú na previerky fyzickej zdatnosti. Legendárny príbeh Jánošíka, jeho umeleckého šéfa Uhorčíka a celej zbojníckej družiny pokračuje v druhej sérii. Uhorčíkovi sa podarí vypátrať, kam zmizol ich kapitán počas predstavenia potulného divadla, no nepoteší ho, čo zistí. Jánošík už nie je tým, kým býval. Na pozdvihnutie morálky a bojového ducha zbojníckej družiny preto Uhorčík vymyslí rafinovaný plán...
Réžia Michal Židzik
Hrajú René Štúr, Sväťo Malachovský, Juraj Rašla, Marián Labuda ml., Tomáš Bezdeda, Martin Mihalčín, Jozef Adamčík, Nathael Luciano Tsimbazafy, Henrieta Jančišinová-Kolláriková
Rok výroby 2021
Krajina Slovensko

Najbližšie vysielanie

utorok 23:05
Uhorčík

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vojnový kôň

Historický film USA (2011). Pôsobivý príbeh britského mladíka Alberta Narracotta a jeho milovaného koňa Joeyho, ktorých nečakane rozdelí prvá svetová vojna.
film JOJ Plus 20:30

Továreň na sny

film WAU 20:10

Líbáš jako ďábel

film Doma 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 22.9. o 20:00

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

film Dajto 22.9. o 20:30

Vojnový kôň

film JOJ Plus 25.9. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.