Inga Lindströmová: Z lásky k tebe

film Doma Nedeľa o 18:25 89 min
Helen (Natalie Thiede) pracuje v starožitníctve. Jej priateľ jej chce povedať niečo dôležité. Helen čaká žiadosť o ruku, namiesto toho sa však dozvie, že má Tomas (Sven Waasner) syna a že je ženatý. Ale chystá sa rozviesť, kvôli Helen. Teraz si je totiž istý, že je pre neho tá pravá... Helen ho pošle kade ľahšie a odíde na služobnú cestu. Greta Jansonová (Gaby Dohm) predáva svoj dom, chatku a pivovar. Helen má všetko oceniť a katalogizovať. Nový majiteľ Robert (Christian Wunderlich) totiž chce dom bez zariadenia. Nasťahuje sa aj s dospievajúcou dcérou Tessou (Ayana Ledl), ktorá z života na vidieku nie je vôbec nadšená. Prvé stretnutie Helen a Roberta nebolo úplne idylické, ale aj tak medzi nimi zafungovala nejaká chémia. Helen váha, je to predsa len pár dní, čo sa rozišla s Tomasom, ale nakoniec spolu prežijú romantickú noc. Druhý deň ráno Helen zistí, že je tehotná. S Gretou akoby sa poznali celú večnosť, preto ju požiada o radu, čo má robiť ďalej. Greta jej nemôže radiť, ale rozpráva jej svoj životný príbeh, ktorý tiež nebol len prechádzka ružovou záhradou. Helen povie Tomasovi o dieťati. Rozhodla sa, že by si ním mala vytvoriť rodinu. Tomas je najskôr správou zaskočený, ďalšie dieťa už neplánoval, ale nakoniec je rád. Začne plánovať spoločný život a zariaďovať väčší byt. Do svojich plánov však stále zahŕňa aj svoju snáď čoskoro bývalú manželku. A v tom Helen pochopí, že chce utvoriť rodinu s niekým iným. S Robertom, ktorý ju miluje, aj keď čaká dieťa s bývalým priateľom.
Réžia T. Zenker
Hrajú G. Dohmová, N. Thiedeová, Ch. Wunderlich, J. Heinrich, D. Adam
Rok výroby 2018
Krajina Nemecko, Švédsko

Najbližšie vysielanie

nedeľa 18:25
Inga Lindströmová: Z lásky k tebe

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Bad Boys 2

Akčná komédia USA (2003).
film Nova 22:10

Vládkyňa zla 2

film JOJ 20:35

Zbouchnutá

film Nova Cinema 21:55

Černý jestřáb sestřelen

Válečné drama USA/VB (2001). V roce 1993 vstoupily jednotky OSN do Somálska, aby pomohly uklidnit tamní občanskou válku. Ovšem zdánlivě bezpečně naplánovaná mise se změní v zoufalý boj proti…
film Prima Cool 18.9. o 22:05

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 18.9. o 22:50

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 14.9. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.