Policajné prípady

seriál
Napadnutie policajta sfetovaným mužom Policajti sú vyslaní do ulice, kde s kovovou tyčou v ruke vyčíňa mladý, zdrogovaný muž. Na miesto sú pre istotu privolané posily. Napriek tomu sa násilník vrhne proti štvornásobnej presile a jedného z mužov zákona zraní. Kamery v Airbnb Policajti sa musia vydať do bytu, kde nájomníci našli skryté kamery. Privolaný majiteľ o nich nemal ani poňatia, preto zavolal správcu, ktorý má tiež do bytu prístup. Dobodaný revízor RZP privolá políciu na zastávku električky, kde ošetrujú dobodaného revízora. Vďaka nemu sa dozvedia totožnosť čierneho pasažiera, ktorý ho dobodal. Nepoučiteľný šofér V blízkosti krčmy narazí policajná hliadka na očividne opitého muža, ktorý sa chystá nastúpiť do svojho auta. Muž sa vyhovorí na to, že si išiel do auta len pre svoje veci. Policajti ho poučia, nechajú ho odísť a po malej chvíľke sa na miesto vrátia. A podľa očakávania, opitý muž autom odišiel. Zastaviť sa ho podarí až druhej policajnej hliadke.
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Ostreľovač

Akčný triler USA/Kan. (2007).
film Markíza 20:30

Interstellar

film HBO 20:55

Dobrý ročník

film JOJ Plus 20:30

Gladiátor

Dobrodružný film USA (2000). Gladiátor, ktorý sa vzoprel impériu. Generál, ktorý sa stal otrokom. Otrok, ktorý sa stal gladiátorom. Gladiátor, ktorý sa vzoprel Rímskej ríši. Bývalý rímsky generál sa…
film JOJ Plus 23.10. o 20:30

Červená volavka

film JOJ Plus 18.10. o 22:35

Na zlej strane

film JOJ Plus 19.10. o 23:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.