Mission: Impossible - Fallout

film
Dva roky po tom, čo Ethan Hunt úspešne zajal Solomona Lanea, sa zvyšky Syndikátu reformovali na inú organizáciu zvanú Apoštoli. Pod vedením záhadného fundamentalistu známeho pod menom John Lark plánuje organizácia získať tri jadrá plutónia. Ethana a jeho tím vyšlú do Berlína, aby ich zadržali, ale misia zlyhá, keď Ethan stratí čas záchranou svojho muža Luthera a Apoštolom sa podarí utiecť aj s plutóniom. Keď sa k ich tímu pripojí nekompromisný agent CIA August Walker, musia Ethan a jeho spojenci čo najrýchlejšie vypátrať plutóniové jadrá, kým nebude príliš neskoro. Počas nebezpečnej misie s cieľom zabezpečiť ukradnuté plutónium sa Ethan Hunt rozhodne uprednostniť záchranu člena svojho tímu pred zvyškom sveta. Jadrové zbrane sa tak dostanú do rúk vražednej organizácie vysoko kvalifikovaných teroristov, odhodlaných zničiť celú civilizáciu. Teraz, keď sa svet ocitá v ohrození, Ethan aj členovia jeho tímu musia napraviť svoje zlyhanie za akúkoľvek cenu. Okolnosti ich donútia nadviazať strategické partnerstvo s nekompromisným agentom CIA a pretekať s časom, aby zabránili chystanému atómovému útoku. Pripravte sa na najničivejšie hrozbu všetkých čias, dychberúce kaskadérske kúsky a vskutku nesplniteľnú misiu! Ethan Hunt si vždy vyberal nesplniteľné misie. Vždy v nich bol úspešný, napriek okolnostiam. Na začiatku tohto príbehu však čelí úplne novej situácii. Niečo sa pokazilo, pasca neklapla a vinou jeho zlyhania sa ocitnú v smrteľnom ohrození vybrané svetové metropole. Ethan je presvedčený, že len on so svojím tímom dokáže tragickú chybu napraviť. Je však sám, kto si to myslí. Do hry vstupujú ďalší hráči, ktorí mu možno pomáhajú, ale možno tiež sledujú svoje vlastné záujmy, ktoré sú v rozpore s tými Ethanovými. Rozdelenie na kladných a záporných hrdinov nebude tentoraz vôbec jednoduché. V pozadí navyše stále rýchlejšie uteká čas v ústrety osudovej chvíle, ktorá dramaticky zmení mapu sveta.
Réžia Ch. McQuarrie
Hrajú T. Cruise, H. Cavill, V. Rhames, S. Pegg, R. Fergusonová, S. Harris, A. Bassettová, V. Kirbyová, M. Monaghanová, W. Bentley, A. Baldwin, F. Schmidt, L. Yang, K. Joner, W. Blitzer, V. Topic
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 20:00

Logan: Wolverine

film JOJ 22:30

RED 2

film Dajto 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 8.12. o 20:00

Zachraňte vojína Ryana

film Prima Cool 12.12. o 20:15

Temný rytier

film Dajto 9.12. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.