Rýchli a zbesilí 4

film
Krimitriler USA (2009). Nový model, pôvodné súčiastky. Dokonale doladený model, luxusné vybavenie, nablýskaná kapota a pod ňou osvedčené súčiastky, ktoré mu dodávajú punc výnimočnosti. Takto by sme mohli popísať štvrtý diel slávnej akčnej filmovej série, v ktorom znova zarevú motory, pneumatiky budú trhať asfalt a preleje sa aj zopár litrov krvi. A opäť sa stretnú starí dobrí známi, sympatický darebák Dominic Torretto a tajný policajný agent Brian O’Conner. Automobilový pretekársky gang Dominica Toretta sa zabáva v Dominikánskej republike a počas divokej jazdy kradne benzín z idúceho konvoja cisterien. Stratený syn Torettovho gangu Brian O’ Conner zostal verný policajnému odznaku a pôsobí v Los Angeles ako agent v utajení. V súčasnosti sa snaží odhaliť drogový kartel, ktorého členovia pašujú drogy do Spojených štátov cez mexickú hranicu nebezpečnými spanilými jazdami v podzemných tuneloch. Majster volantu O’Conner získa od nadriadených oficiálne povolenie, aby oprášil svoje vodičské umenie a prenikol do tohto gangu ako jeden zo šoférov. Rovnaký zámer, ale oveľa osobnejší cieľ, má aj Dominic Toretto. A tak sa obaja starí známi zídu na štarte nelegálnych pretekov, ktorých víťazi získajú pochybné právo stať sa členmi gangu a pracovať v ňom ako nájomní šoféri. Znova budú revať motory, pneumatiky trhať asfalt a preleje sa aj zopár litrov krvi. Táto jazda nebude pre padavky!
Réžia J. Lin
Hrajú V. Diesel, P. Walker, J. Brewsterová, M. Rodriguezová, J. Ortiz, J. Conley, L. Alonso, G. Gadotová, Sh. Whingham, L. Lapiraová
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Temný rytier

Akčný triler USA/VB (2008).
film Dajto 20:30

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže

film Nova Cinema 20:00

Twilight sága: Zatmenie

film JOJ Plus 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 8.12. o 20:00

Zachraňte vojína Ryana

film Prima Cool 12.12. o 20:15

Temný rytier

film Dajto 9.12. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.