Na zlej strane

film
Ostrieľaný policajný veterán Ridgeman a jeho náladový mladší kolega Anthony sú suspendovaní zo služby po tom, čo do médií unikne videozáznam ich zvláštnych pracovných metód. Bez finančných prostriedkov a s malou šancou na úspech sa dvaja zatrpknutí ochrancovia zákona vydávajú do zločineckého podsvetia, aby vykonali spravodlivosť a zarobili. Medzitým v inej časti mesta prepustia z väzenia mladého kriminálnika Henryho Jonesa. Keď zistí, že jeho matke a postihnutému bratovi hrozí vysťahovanie, hľadá spôsob, ako im pomôcť a požiada o pomoc priateľa z detstva. Biscuit ho zoznámi s neľútostným zločineckým bossom, ktorého ambiciózne plány dostanú Henryho do priameho konfliktu s oboma policajnými odpadlíkmi. Staromódny a otupený policajt Brett Ridgeman (MEL GIBSON) a jeho mladší partner Anthony Lurasetti (VINCE VAUGHN) používajú v službe svojrázne a nezákonné metódy. Po tom, čo do médií unikne videozáznam ich brutálneho zásahu, sú suspedovaní. Dvaja zatrpknutí bojovníci proti zločinu sa ocitnú bez práce a bez peňazí. A keď si už nemôžu zarábať na živobytie prácou, musia nájsť iný spôsob, ako si zabezpečiť príjem. Zostupujú do zločineckého podsvetia, aby si vydobyli svoju spravodlivosť. No namiesto ľahkého zárobku ich čaká jedna z najťažších výziev ich života.
Réžia S. Craig Zähler
Hrajú M. Gibson, V. Vaughn, T. Kittles, M. Jai White, T. Kretschmann, J. Carpenterová, L. Holdenová, D. Johnson
Rok výroby 2018
Krajina Kanada, Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 20:00

Logan: Wolverine

film JOJ 22:30

RED 2

film Dajto 20:30

Seznamte se, Joe Black

Romantické drama USA (1998). Mediální magnát si užívá života plnými doušky, ale i pro něho si přijde Smrt. Udělá mu výjimečnou nabídku, ve hře je i život jeho krásné dcery.
film Nova Cinema 8.12. o 20:00

Zachraňte vojína Ryana

film Prima Cool 12.12. o 20:15

Temný rytier

film Dajto 9.12. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.