Klinika Hope III (14)

seriál
III. 14 Do nemocnice prichádza tehotná pacientka Neshema, u ktorej majú lekári podozrenie na zápal slepého čreva. Jej stav sa však skomplikuje a treba predčasne odrodiť jej dieťa. Zákrok môže vykonať jedine Dr. Katzová, ale tej to Neshema zakáže, pretože majú spoločnú minulosť. Maggie sa dozvedá o Sydneyinej minulosti. Charlie má plné ruky práce s duchom malého chlapca, ktorý sa snaží nájsť svoje telo. Joel a Alex sa zúčastnia odovzdávania cien na počesť Joelovho otca.
Hrajú E. Duranceová, M. Shanks, D. Gillies, J. T. Rossová, H. Madhavji
Rok výroby 2014
Krajina Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Sex ve městě III (14)

Sex v jiném městě. Komediální seriál USA (2000). Kde jsou ti praví muži? Odpověď na tuto otázku hledá novinářka Carrie Bradshawová spolu se třemi kamarádkami Samanthou, Mirandou a Charlottou v jednom…
seriál HBO 3 23:10

Bohemian Rhapsody

film JOJ Plus 20:30

Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly

film Nova 20:20

Hitšaráda

Zábavný pořad (1986). Hudebně-zábavný pořad s písničkovou soutěží. Uvádějí K. Šíp a J. Uhlíř. Zpívají: L. Bílá, S. Tofi, K. Olšaníková, O. Veselý, skupiny Punc, Katapult a Olympic. Kamera F. Němec.
zábava ČT 3 4.12. o 23:55

Sex ve městě III (14)

seriál HBO 3 30.11. o 23:10

To Kapitola 2

film Nova Cinema 4.12. o 22:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.