Najkrajšia vianočná tradícia

film
Peyton Canadayová (Ashley Williams) sa podujala na organizáciu 25. výročného štedrovečerného večierku v ich rodinnom penzióne. Naplno sa pustila do práce, avšak ani pár dní pred jeho konaním ešte nevymyslela tohtoročnú tému. Keď Ford Sherman (Matt Hamilton) po nehode skončí v nemocnici, Fordov najlepší priateľ Dr. Ben Tyler (Paul Campbell) súhlasí s odložením cesty do Hondurasu, aby sa mohol postarať o Fordovu malú dcéru Lily (Payton Lepinski). Ben bol Peytoninou veľkou láskou, ale pred 10 rokmi náhle opustil mesto po tom, čo mu vyznala lásku. Odvtedy ho vôbec nevidela, hoci sa takmer pred rokom do mesta vrátil. Keď sa títo dvaja opäť stretnú - pod zámienkou záhadného pozorovania sobov - Peyton neochotne súhlasí, že mu pomôže postarať sa o Lily a zabezpečí, aby mohla Lily zažiť všetky vianočné tradície, ktoré sú pre ňu obzvlášť dôležité, odkedy jej mama zomrela. Peyton vôbec netúži po tom, aby sa s Benom znova stretávala, ale nasledujúcich pár dní s ním trávi v takmer stálej spoločnosti, keď sa pre Lily snažia zabezpečiť všetky vianočné tradície rodiny Shermanovcov. Od postavenia a zdobenia viacerých vianočných stromčekov, cez osvetlenie na dome, domácu výrobu darčekov, až po pečenie vianočných koláčikov, Peyton zaisťuje, aby boli Lilyine Vianoce skutočne výnimočné, a hodila bolestivú minulosť za hlavu. Ben, ktorý nikdy neslávil skutočne tradične Vianoce, je spočiatku neochotným účastníkom, ale čoskoro aj on v sebe objaví vianočného ducha. Peytonina náklonnosť k Benovi sa znova obnoví, aj keď si je istá, že už nikdy nemôžu byť viac, než priatelia. Vďaka množstvu času stráveného s Peyton k nej opäť začne niečo cítiť a obaja si uvedomia, že ich spája špeciálne puto. Keď Peyton konečne objaví inšpiráciu, ktorú potrebuje na to, aby sa z veľkej štedrovečernej párty stala tá najlepšia v histórii, a všetci sa na poslednú chvíľu hrnú, aby jej pomohli to zvládnuť, Ben čelí svojmu vnútornému boju, ktorý ho o desaťročie skôr prinútil utiecť od Peyton. Druhýkrát už neurobí tú istú chybu, vyzná Peyton lásku a požiada ju, aby s ním odišla do Hondurasu, kde bude pracovať ako súčasť medzinárodného tímu zdravotnej starostlivosti. Peyton, ktorá nie je ochotná opustiť svoj domov, rodinu, priateľov a život v Birch Creek, sa s Benom rozlúči s trpko-sladkou príchuťou a s vedomím, že obaja prichádzajú o lásku svojho života. Predtým, ako sa dostane na letisko, sa však priamo pred Benovými očami objaví rovnaké znamenie, ktoré životy Peyton a Bena opäť spojilo, a oznámi mu všetko, čo potrebuje vedieť o jeho osude. Teraz už musí len presvedčiť Peyton, že urobí všetko pre to, aby strávili zvyšok svojho života spolu.
Réžia A. Harmon
Hrajú A. Williamsová, P. Campbell, P. Lepinská, A. Airlie, J. Fargeyová, L. Duruptová
Rok výroby 2019
Krajina Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Sex ve městě III (14)

Sex v jiném městě. Komediální seriál USA (2000). Kde jsou ti praví muži? Odpověď na tuto otázku hledá novinářka Carrie Bradshawová spolu se třemi kamarádkami Samanthou, Mirandou a Charlottou v jednom…
seriál HBO 3 23:10

Bohemian Rhapsody

film JOJ Plus 20:30

Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly

film Nova 20:20

Hitšaráda

Zábavný pořad (1986). Hudebně-zábavný pořad s písničkovou soutěží. Uvádějí K. Šíp a J. Uhlíř. Zpívají: L. Bílá, S. Tofi, K. Olšaníková, O. Veselý, skupiny Punc, Katapult a Olympic. Kamera F. Němec.
zábava ČT 3 4.12. o 23:55

Sex ve městě III (14)

seriál HBO 3 30.11. o 23:10

To Kapitola 2

film Nova Cinema 4.12. o 22:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.