Klinika Hope III (14)

seriál
III. 14 Do nemocnice prichádza tehotná pacientka Neshema, u ktorej majú lekári podozrenie na zápal slepého čreva. Jej stav sa však skomplikuje a treba predčasne odrodiť jej dieťa. Zákrok môže vykonať jedine Dr. Katzová, ale tej to Neshema zakáže, pretože majú spoločnú minulosť. Maggie sa dozvedá o Sydneyinej minulosti. Charlie má plné ruky práce s duchom malého chlapca, ktorý sa snaží nájsť svoje telo. Joel a Alex sa zúčastnia odovzdávania cien na počesť Joelovho otca.
Hrajú E. Duranceová, M. Shanks, D. Gillies, J. T. Rossová, H. Madhavji
Rok výroby 2014
Krajina Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Hobit: Bitva pěti armád

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2013). Thorin Pavéza a jeho trpasličí druhové se domáhají bohatství svých předků. To se nelíbí draku Šmakovi, který chce v rámci odplaty vypálit Jezerní město.…
film Prima Cool 20:15

Bláznivá, hlúpa láska

film Markíza 23:35

Tenet

film HBO 23:05

Hitšaráda

Zábavný pořad (1986). Hudebně-zábavný pořad s písničkovou soutěží. Uvádějí K. Šíp a J. Uhlíř. Zpívají: L. Bílá, S. Tofi, K. Olšaníková, O. Veselý, skupiny Punc, Katapult a Olympic. Kamera F. Němec.
zábava ČT 3 4.12. o 23:55

Sex ve městě III (14)

seriál HBO 3 30.11. o 23:10

To Kapitola 2

film Nova Cinema 4.12. o 22:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.