300: Vzostup impéria

film
Po víťazstve nad hrdinským spartským kráľom Leonidasom a troch stoviek jeho najvernejšími bojovníkov, chystá sa zdanlivo neporaziteľná perzská armáda dobyť najväčšie grécke mestá. Prvými na zozname sú demokratické Atény, ktorých obrana stojí a padá na mocnej flotile, vedenej odvážnym generálom Temistoklom (Sullivan Stapleton), ktorý však cíti v kostiach, že na boj s mocným nepriateľom jemu a jeho mužom len odvaha a túžba vyhrať stačiť rozhodne nebude, preto urobí niečo naozaj nečakané... Pokúsi sa zjednotiť Grékov vytvorením aliancie s odvekým nepriateľom Atén – so Spartou -, a následne sa pokúsiť o rozhodujúci zvrat vo vojne s armádou krvilačných perzských dobyvateľov nemilosrdným Xerxom (Rodrigo Santoro) a pomstychtivou Artemisiou (Eva Green)!
Réžia N. Murro
Hrajú S. Stapleton, E. Greenová, L. Headeyová, J. O'Connell, C. Mulvey
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Hobit: Bitva pěti armád

Dobrodružné fantasy USA/N. Zél. (2013). Thorin Pavéza a jeho trpasličí druhové se domáhají bohatství svých předků. To se nelíbí draku Šmakovi, který chce v rámci odplaty vypálit Jezerní město.…
film Prima Cool 20:15

Bláznivá, hlúpa láska

film Markíza 23:35

Tenet

film HBO 23:05

Hitšaráda

Zábavný pořad (1986). Hudebně-zábavný pořad s písničkovou soutěží. Uvádějí K. Šíp a J. Uhlíř. Zpívají: L. Bílá, S. Tofi, K. Olšaníková, O. Veselý, skupiny Punc, Katapult a Olympic. Kamera F. Němec.
zábava ČT 3 4.12. o 23:55

Sex ve městě III (14)

seriál HBO 3 30.11. o 23:10

To Kapitola 2

film Nova Cinema 4.12. o 22:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.