Myšlienky vraha IX (12)

seriál
Čierna kráľovná. Krimiseriál USA (2014). Hackera Sama Russella majú popraviť za zabitie niekoľkých prostitútok. Hackerská asociácia Star Chamber však verí v jeho nevinu a dáva to v kyberpriestore najavo. Všetko naznačuje, že skupina má pravdu - počas obdobia, keď je Russell v cele smrti, dochádza k ďalším vraždám. Pre agentku Penelope Garciaovú sa prípad stáva skúškou nervov, pretože ju konfrontuje s jej vlastnou minulosťou hackerky. Iba keď sa postaví svojmu starému ja, môže chytiť skutočného vraha. Desať rokov starý prípad donúti Penelope Garciaovú, aby sa vrátila do svojej minulosti a prinútila skupinu hackerov vrátiť zložku vraha, ktorý začal tvrdiť, že je nevinný. Špeciálny tím FBI sa po niekoľkých rokoch vracia do San José v Kalifornii, kde má byť popravený Sam Russell za vraždy prostitútok. Skupina hackerov sa však rozhodla Russellovi pomôcť. Muž začal pred rokmi tvrdiť, že vraždy nespáchal a priznal sa len preto, že mu detektív za každé priznanie podal drogy. Skupina hackerov ukradla všetky zložky k prípadu, aby donútila FBI očistiť Russella. Penelope Garciaová sa preto musí vrátiť do svojej minulosti hackerky a nadviazať kontakt so šéfom hackerskej skupiny, Shaneom Wyethom, s ktorým kedysi chodila. V záujme odhalenia pravdy to urobí. Medzitým zabijú ďalšie tri prostitútky. Je Russell nevinný, alebo je to dielo jeho napodobiteľov? Ak chceš chytiť zločinca, musíš myslieť ako on. Elitný tím analytikov FBI skúma spôsoby myslenia a správania sa zločincov. Jeho členovia zostavujú osobnostné profily sériových vrahov a snažia sa preniknúť do ich temných a komplikovaných myslí, aby predišli ďalším vražedným útokom. Kým radoví detektívi pri vyšetrovaní zločinu hľadajú dôkazy a usvedčujúce materiály, experti sa usilujú odhaliť vrahovu osobnosť, vypracovať jeho profil, odhaliť pôsob, akým premýšľa. Sú to lovci, ktorí postupujú zvnútra na povrch, aby postupne zúžili počet podozrivých.
Réžia T. McKiernanová
Hrajú J. Mantegna, T. Gibson, P. Brewsterová, S. Moore, M. G. Gubler, K. Vangsnessová, A. J. Cooková, J. Tripplehornová
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Batman začína

Dobrodružný film USA/VB (2005).
film Dajto 20:30

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly

film Nova Cinema 20:00

Soudce

film Nova Cinema 22:50

Hitšaráda

Zábavný pořad (1986). Hudebně-zábavný pořad s písničkovou soutěží. Uvádějí K. Šíp a J. Uhlíř. Zpívají: L. Bílá, S. Tofi, K. Olšaníková, O. Veselý, skupiny Punc, Katapult a Olympic. Kamera F. Němec.
zábava ČT 3 4.12. o 23:55

Sex ve městě III (14)

seriál HBO 3 30.11. o 23:10

To Kapitola 2

film Nova Cinema 4.12. o 22:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.