Pravá tvár (14)

seriál
Dramatický seriál SR (2017). Vlada čaká doma okrem vymenených zámkov aj ďalšie prekvapenie. Mamička aj Ľudmila ďalej podkopávajú Viku v Yvannových očiach. Šimon chce vziať Mareka k sebe do Švajčiarska, ale pritom sa snaží získať Vikino srdce. Kaderníctvo to má zrátané, developerka na nich stále vyvíja tlak. Yvann prehlbuje svoj vzťah s čašníkom Tinom. Policajti nájdu mŕtvu bezdomovkyňu. Je to Kamila? Vika hľadá útechu u Šimona, až kým sa nezjaví jeho manželka... Mladá žena prichádza do veľkomesta, aby pomstila smrť svojej sestry. Zamiluje sa však do nesprávneho muža. Netuší, že jej vyvolený je zároveň jej najväčší nepriateľ. Čo zvíťazí? Srdce alebo rozum? A čo ak je pravda niekde úplne inde? Pred všetkými stojí životná skúška, pri ktorej každý odhalí svoju skutočnú tvár. Scenár: Michal Baláž, Alena Sabuchová, Martina Svobodová. Kreatívny producent: Danica Hričová.
Réžia B. Mišík
Hrajú M. Horváthová, M. Geišberg, M. Mňahončák, J. Hrčka, A. Javorková, D. Šarközyová, A. Ďuránová, J. Vajda
Rok výroby 2017
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Batman začína

Dobrodružný film USA/VB (2005).
film Dajto 20:30

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly

film Nova Cinema 20:00

Soudce

film Nova Cinema 22:50

Hitšaráda

Zábavný pořad (1986). Hudebně-zábavný pořad s písničkovou soutěží. Uvádějí K. Šíp a J. Uhlíř. Zpívají: L. Bílá, S. Tofi, K. Olšaníková, O. Veselý, skupiny Punc, Katapult a Olympic. Kamera F. Němec.
zábava ČT 3 4.12. o 23:55

Sex ve městě III (14)

seriál HBO 3 30.11. o 23:10

To Kapitola 2

film Nova Cinema 4.12. o 22:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.