Manželia Parkerovci zasahujú

film
Bola to láska na prvý pohľad pre krásnu mladú právničku Sandru „Sunday“ O'Brien-Parkerovú (Rachel Blanchard) a bývalého ministra zahraničných vecí USA Henryho Parkera (Cameron Mathison), keď ich Sundayin otec Danny (Jack Wagner), Henryho kolega a agent tajnej služby, zoznámil na malebnom ranči v Kalifornii. Teraz, rok po ich svadbe, sú Sunday a Parker, ktorí po uplynutí Parkerovho funkčného obdobia milovaného guvernéra štátu Kalifornia žijú na ranči neďaleko Lake Tahoe, neodolateľným tímom, ktorý sa teší z politického výslnia a zároveň s potešením zatýka zločincov. Ale keď sú Parkerova mama Miriam (Janet-Laine Green) a Danny náhle unesení cestou na významnú rodinnú udalosť, Parker a Sunday sa okamžite chopia prípadu, pričom tentoraz je to osobné. Odvážne duo, ktoré je presvedčené, že oni boli skutočnými cieľmi trestného činu, spolupracuje pri odhaľovaní stôp a pátraní po dôvode, prečo únosca požaduje ako výkupné prepustenie sériového nájomného vraha z federálneho väzenia. Pretekajúc s časom, Parker a Sunday prenikajú hlboko do svojej minulosti, aby zistili akú majú spojitosť s kriminálnikom, a keď odhalia jeho totožnosť, musia dať v napínavom záverečnom zúčtovaní do stávky svoje vlastné životy. Oslobodia svojich rodičov skôr, ako bude neskoro?
Réžia K. T. Donaldson
Hrajú R. Blanchardová, C. Mathison, S. Bacic, V. Gale, J. L. Greenová
Rok výroby 2014
Krajina Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Skrytá vada

Krimikomedie USA (2014). Píše se rok 1970 a kalifornský soukromý detektiv Larry „Doc“ Sportello se na naléhání své bývalé přítelkyně Shasty pouští do pátrání po zmizelém realitním magnátovi. Nevšední…
film Nova Cinema 21:55

Umelá inteligencia

film JOJ Plus 22:50

Kapitán Phillips: Prepadnutie lode Alabama

film HBO 23:05

Lawrence z Arábie

Historická dráma VB (1962).
film ČT 2 29.1. o 20:00

Transformers: Zánik

film Dajto 27.1. o 20:30

Americká jízda

film Nova Cinema 24.1. o 22:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.