Najhľadanejší (3)

seriál
Jemná spúšť. Krimiseriál USA (2020). Špeciálna jednotka FBI, ktorá pátra po najhľadanejších zločincoch Spojených štátov, musí dopadnúť mladíka, ktorý sa pridal na stranu protivládnych teroristov. Zradikalizoval sa v dôsledku traumatického zážitku, keď prežil náhodnú streľbu do davu, a plánuje potrestať vládu, ktorá takého násilie dopustila. Mladý muž prežije vražedné besnenie šialeného strelca, ktorý v amoku naslepo pálil do davu ľudí. Traumatizujúci zážitok mu však naruší psychiku, uverí protivládnym konšpiračným teóriám a pridá sa k teroristickej skupine, ktorá plánuje zaútočiť na vládu sériou atentátov. Špeciálny tím FBI musí vypátrať a zastaviť zradikalizovaného chlapca, skôr než potrestá domnelého vinníka a pomstí sa vláde, ktorá ho údajne zradila. Spin-off seriálu FBI. Prípady špeciálnej jednotky FBI, ktorá pátra po najhľadanejších zločincoch Spojených štátov. Tím, ktorý pracuje ako tajná vládna jednotka, vedie agent Jess LaCroix. Akčný kriminálny seriál sleduje prácu členov špeciálnej jednotky FBI, ktorá pátra po najväčších zločincoch na úteku. Cieľom federálnych agentov je dopadnúť extrémne nebezpečných kriminálnikov, ktorí si vyslúžili svoje miesto na zozname najhľadanejších zločincov Spojených štátov. Tím, ktorý pracuje ako tajná vládna jednotka, vedie agent Jess LaCroix.
Réžia J. McKay
Hrajú J. McMahon, K. Lutz, R. Sternbergová, K. Castle-Hughesová, Y. Gosselinová, N. Arcand, L. Cardinal, I. Bedardová
Rok výroby 2020
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Skrytá vada

Krimikomedie USA (2014). Píše se rok 1970 a kalifornský soukromý detektiv Larry „Doc“ Sportello se na naléhání své bývalé přítelkyně Shasty pouští do pátrání po zmizelém realitním magnátovi. Nevšední…
film Nova Cinema 21:55

Umelá inteligencia

film JOJ Plus 22:50

Kapitán Phillips: Prepadnutie lode Alabama

film HBO 23:05

Lawrence z Arábie

Historická dráma VB (1962).
film ČT 2 29.1. o 20:00

Transformers: Zánik

film Dajto 27.1. o 20:30

Americká jízda

film Nova Cinema 24.1. o 22:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.