Decibely lásky

film
Hudobná komédia ČR (2016). Romantická hudobná komédia s pesničkami Michala Davida o odvekej túžbe po láske, životnom partnerstve, náprave krívd a omylov naprieč troma generáciami. Pesničky Michala Davida sprevádzajú romantický príbeh troch generácií, ktoré prežívajú svoje túžby, sny, nádeje i sklamania, a neprestávajú pritom veriť v lásku, priateľstvo a hlboké ľudské porozumenie. Okolnosti sa menia, ale večná túžba milovať a byť milovaný zostáva. Mladý umelec Dan sníva o úspechu, ale zatiaľ si len odpykáva svoj trest verejne prospešnými prácami a upratuje mesto. Jeho šéfom je Kristián Hovorka, ktorý spolu s Otom pracuje v technických službách plzenského magistrátu a popri tom je príležitostným diskdžokejom zbožňujúcim hudbu 80-tych rokov. Na diskotéke sa Dan zoznámi s Betkou a Kristiána zaujme Danova atraktívna sestra Danka, ktorá stále žehlí bratove problémy a trapasy. Nie všetko však vychádza. Betkina neprajná kamarátka a jej priateľ Robert sa rozhodnú vzťahy skomplikovať neférovou hrou. A zatiaľ čo Danka s Kristiánom hľadajú cestu, ako konečne zakotviť v nepokojných vodách života, Kristiánov otec Láďa a Betkina šarmantná teta Magda dokazujú celému svetu, že vek je len obyčajné číslo. Kristián musí nielen napraviť dávne krivdy, tak ako mu to radí jeho najlepšia kamarátka Lenka, ale aj nájsť cestu k svojej dcére Jitke, ktorá sa mu odcudzila jeho vlastnou vinou.
Réžia M. Halík
Hrajú R. Hrušínský nejml., F. Cíl, A. Bartošová, A. Vrzalová, L. Vondráčková, I. Janžurová, P. Horváth, R. Hrušínský ml. P. Svoboda, R. Vojtek, V. Kopta, M. Šášinka, J. Grafnetr, M. Šoposká, M. Hejný, A. Halíková, Ch. Gottová, K. Gott, M. David
Rok výroby 2016
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Lawrence z Arábie

Historická dráma VB (1962).
film ČT 2 20:00

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Markíza 20:30

Stroskotanec

film Dajto 20:30

Lawrence z Arábie

Historická dráma VB (1962).
film ČT 2 29.1. o 20:00

Transformers: Zánik

film Dajto 27.1. o 20:30

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Markíza 29.1. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.