Besnenie

film
Medzi samotárskym primatológom Davisom Okoyeom (Dwayne Johnson) a výnimočne inteligentným gorilím samcom Georgeom, o ktorého sa Davis stará od jeho narodenia, vzniklo veľmi pevné puto. Nevydarený nebezpečný genetický experiment však zmení tohto mierneho ľudoopa na obrovské zúriace monštrum. A ako by to nestačilo, čoskoro sa zistí, že podobne sú zmutované aj ďalšie zvieratá. Keď sa títo umelo vytvorení alfa predátori nekontrolovateľne rútia Severnou Amerikou a ničia všetko, čo im príde do cesty, Okoye začne v spolupráci so zdiskreditovanú genetickou inžinierkou Dr. Kate Caldwellovou (Naomie Harris) vyvíjať protilátku a prebíja sa nevyspytateľným bojiskom, nielen aby zastavil hroziaci celosvetovú katastrofu, ale tiež aby zachránil strašného netvora, ktorý býval jeho priateľom.
Réžia B. Peyton
Hrajú D. Johnson, N. Harrisová, M. Akermanová, J. Dean Morgan, J. Lacy, J. Manganiello, M. Sheltonová
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Zrodila se hvězda

Hudební film USA (2018). Slavný country rockový zpěvák objeví neznámou talentovanou zpěvačku. Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, zpěvák přiměje dívku k vystupování v záři reflektorů a…
film Nova Cinema 20:00

Smrtonosná zbraň

film Dajto 20:30

Training Day

film Nova Cinema 22:40

Woodstock

Hudobný dokumentárny film USA (1970). Legendárny dokumentárny záznam legendárneho hudobného festivalu.
film Dvojka 27.5. o 22:20

Podvod v Milionárovi

film Markíza 25.5. o 20:30

Temný rytíř povstal

film Prima Cool 27.5. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.