Stroskotanec

film
Chuck Noland (Tom Hanks), systémový inžinier firmy FedEx, má svoj osobný a pracovný život doslova rozvrhnutý na minúty a jeho večne uponáhľaná profesia ho často nečakane odvádza ďaleko od Kelly, ktorú miluje. Chuckov hektický životný štýl sa dramaticky zmení po havárii lietadla, ktorým cestoval. Prežil, ale ocitol sa na najodľahlejšom a najopustenejšom mieste, aké si kedy vedel predstaviť. Zbavený "barličiek" civilizácie i vnútorného pocitu večnej časovej tiesne zisťuje, že k tomu, aby si uchránil holý život je treba najprv si zaistiť vodu, jedlo a aspoň provizórne útočisko. Keď prekoná i to, pochopí, že najväčším nepriateľom mu bude samota. Ale ako sa jej brániť a ako ju prekonať, keď nádej na záchranu je viac než mizivá?
Réžia R. Zemeckis
Hrajú T. Hanks, H. Huntová, N. Searcy, J. Lewisová, G. Blake
Rok výroby 2000
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Zrodila se hvězda

Hudební film USA (2018). Slavný country rockový zpěvák objeví neznámou talentovanou zpěvačku. Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, zpěvák přiměje dívku k vystupování v záři reflektorů a…
film Nova Cinema 20:00

Smrtonosná zbraň

film Dajto 20:30

Training Day

film Nova Cinema 22:40

Woodstock

Hudobný dokumentárny film USA (1970). Legendárny dokumentárny záznam legendárneho hudobného festivalu.
film Dvojka 27.5. o 22:20

Podvod v Milionárovi

film Markíza 25.5. o 20:30

Temný rytíř povstal

film Prima Cool 27.5. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.