Podvod v Milionárovi

film
Miniséria Podvod v Milionárovi je inšpirovaná pozoruhodným a škandalóznym príbehom Charlesa a Diany Ingramovcov (Matthew Macfadyen a Sian Clifford), ktorí sa pokúsili o „kolosálnu lúpež“ vo vedomostnej súťaži Chcete byť milionár?. V nedeľu 9. septembra 2001 boli major Charles Ingram, jeho žena Diana a ich komplic Tecwen Whittock (Michael Jibson), ktorý sedel v publiku, obvinení z podvodného pokusu získať milión libier vo vtedy najpopulárnejšej televíznej súťaži na svete. Manželia stáli pred súdom za to, že ich komplic v publiku sprisahanecky pokašliaval, aby naznačil správne odpovede na otázky, ktoré majorovi kládol moderátor programu Chris Tarrant (Michael Sheen).
Réžia S. Frears
Hrajú M. Macfadyen, S. Cliffordová, M. Bonnar, A. Beaová, E. Levey
Rok výroby 2020
Krajina Spojené kráľovstvo

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Van Helsing

Akčný film USA (2004). Hlboko v karpatských horách sa nachádza mýtická a záhadná Transylvánia. Svet, kde zlo je všadeprítomné, kde nebezpečenstvo prichádza so západom slnka a príšery nadobúdajú…
film JOJ Plus 20:00

Interstellar

film HBO 23:20

Purpurový vrch

film JOJ Plus 22:50

Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti

Kým sa Batman a Superman nedokážu zhodnúť na tom, akého hrdinu svet skutočne potrebuje, rýchlo sa vynára nová hrozba, ktorú predstavuje podlý miliardár Lex Luthor.
film Dajto 28.6. o 22:40

Interstellar

film HBO 1.7. o 23:20

Van Helsing

film JOJ Plus 1.7. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.