11:08
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:40
Krimi
06:15
Ranné noviny
08:30
Súdna sieň
09:30
Súdna sieň
10:00
Som mama
12:00
Noviny o 12:00
12:30
TOP STAR
12:50
Hoď svišťom
14:20
Česko Slovensko má talent
15:50
Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:00
Noviny o 17:00
17:20
Naši (9)
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Inkognito
21:40
Ministri
22:30
Sedem
23:25
Črepiny
00:05
Agent (12/13)
01:05
Noviny TV JOJ
01:50
Inkognito
02:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
03:40
Hoď svišťom
04:15
Profesionáli VI (1/16)
04:50
Noviny TV JOJ
06:00
Cesty do školy
06:30
Pa a Pi
06:40
Pa a Pi
06:50
Bob a Bobek na cestách
06:55
Malý Mikuláš
07:05
Malý rytier Trenk
07:30
Geolino
07:45
Zázračný miniateliér
07:50
Trpaslíci
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Ahoj Slovensko
09:30
Maďarský magazín
10:00
Svadba bez nevesty (3/4)
10:50
Liptov
11:30
Najmenší hrdinovia
11:35
Pikkuli
11:40
Am
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:35
Divoká Patagónia (3/3)
13:30
Tradičná medicína vo svete II
13:55
Tradičná medicína vo svete II
14:35
Umenie
15:00
Za siedmimi horami
15:30
Rómsky magazín
16:00
Cesty do školy
16:25
Od ovečky po gubu
16:50
Národnostné správy
17:00
Správy - Hírek
17:15
Encyklopédia slovenských obcí
17:30
Správy RTVS z regiónov
17:45
Ahoj Slovensko
18:30
Najmenší hrdinovia
18:35
Pikkuli
18:40
Máša a medveď
18:50
Malý Mikuláš
19:00
Káčerovo
19:25
Geolino
19:35
Zázračný miniateliér
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker
20:04
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker
20:10
EXPERIMENT: Dokážeme oživiť dinosaury?
20:40
Futbal - Európska liga - zápasy
23:05
Polícia
23:20
Noc v archíve
00:20
Správy RTVS
01:10
Národnostné správy
01:15
Správy - Hírek
05:15
Duel
05:40
Správy RTVS
06:35
Góly - body - sekundy
06:50
Počasie
07:00
Postav dom, zasaď strom
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
08:50
Na krok od neba IV (14/20)
10:05
Dempsey a Makepeacová
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Postav dom, zasaď strom
14:25
Tajomstvo mojej kuchyne
15:05
Test magazín
15:30
Slovensko s Tiposom
16:00
Správy RTVS
16:25
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
16:45
Na krok od neba IV (15/20)
17:50
Duel
18:15
Krátke správy RTVS
18:20
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Kráľovná Viktória (7/8)
21:15
Kráľovná Viktória (8/8)
22:05
Philadelphia
00:05
Kráľovná Viktória (8/8)
00:55
Philadelphia
02:55
Dámsky klub
04:25
Správy RTVS
06:00
Teleráno
08:30
Mi.Lu.Jem
08:40
Svokra
09:45
Oteckovia
10:45
Rodinné prípady
11:45
Kobra 11 XVI (9, 10)
13:55
Farma
15:00
Policajné prípady
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Oteckovia
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Horná Dolná
21:40
Farma
22:45
Sestričky
00:00
Kobra 11 XVI (9, 10)
01:50
Farma
02:40
Svokra
03:25
Policajné prípady
04:05
Rodinné prípady
04:55
Televízne noviny
05:20
Chlapi neplačú
06:10
Sladká pomsta (25, 26)
08:25
2 baby na mizine
09:15
Neželaná nevesta (45, 46)
11:50
Indická nevesta (141, 142, 143)
13:40
Búrlivé víno
16:15
Sladká pomsta (27, 28)
18:20
Dr. House II (15, 16/24)
20:15
Mi.Lu.Jem
20:30
Neželaná nevesta (47, 48)
22:20
Dila (41)
23:30
Upírske denníky VI (6/22)
00:25
Sestrička Jackie VII (4)
00:55
Dr. House II (15, 16/24)
02:20
Smotánka
03:15
Búrlivé víno
06:20
Powerpuff Girls (34)
06:40
My Little Pony V (15)
07:05
Jetelín (61)
07:55
M.A.S.H (115)
08:50
M.A.S.H (116)
09:20
Polícia v akcii
10:20
Katie Ffordeová: Hľadá sa otec
12:10
Poludňajšie správy
12:25
Jake a Tlsťoch (9)
13:30
Komisár Rex V (14)
14:30
Komisár Rex V (15)
15:35
Polícia Hamburg (1)
16:35
Popoludňajšie správy
16:50
Polícia v akcii
17:50
Prestreté!
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Krejzovci (7)
21:45
Prima Partička
22:45
Áno, šéf!
00:00
Polícia v akcii
01:00
3 + 1 z Jetelína (62)
01:25
Komisár Rex V (14)
02:25
Komisár Rex V (15)
03:25
Polícia Hamburg (1)
04:25
Prestreté!
09:05
Cesty domů II (11)
10:23
Velké zprávy
11:35
Modrý kód (119)
12:50
Show Jana Krause
13:50
Těžká dřina
14:30
Rodinná pouta II (38)
15:45
Nikdo není dokonalý
16:50
Mňam aneb Prima vařečka
17:25
Odpolední zprávy
17:40
Cesty domů II (12)
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Krejzovi (7)
21:40
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
22:25
Vychytávky Ládi Hrušky
23:05
Pípšoubazar
00:15
Rodinná pouta II (38)
05:35
Ochranca II (11, 12/24)
07:25
Panelák
08:55
Nákupné maniačky
10:15
Najlepšie svetové videá II
11:30
Ochranca II (13, 14/24)
13:30
Hawaii 5.0 VI (20/25)
14:30
Spravodlivosť v krvi VI (14)
15:30
Kosti VII (7)
16:30
C.S.I.: Kriminálka Miami II (14)
17:30
Súdna sieň
18:30
Súdna sieň
19:35
Prvé oddelenie
20:10
Kosti VII (8)
21:00
C.S.I.: Kriminálka Miami II (15)
22:00
Vtierka Castle III (14, 15/24)
22:55
Žrebovanie
23:00
TIPOS INFO
00:05
Spackané plastické operácie IV (15/19)
01:05
NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela III (19/24)
01:35
Neserte nám pestúnku (10)
02:00
Dobrá manželka VII (2)
02:45
Glee VI (12/13)
03:25
Spackané plastické operácie IV (15/19)
04:10
Súdna sieň
04:50
Profesionáli VI (1)
05:35
Aj múdry schybí
06:40
Teória veľkého tresku VIII
07:15
Priatelia II
08:30
Športové noviny
08:40
Vtipné videá
12:25
Dva a pol chlapa
13:20
Priatelia II
14:25
Teória veľkého tresku VIII
16:05
Priatelia II
17:05
Dva a pol chlapa II
18:00
Kobra 11 XVI (9, 10)
20:15
Kriminál
22:30
Peklo
00:35
Dva a pol chlapa II
01:25
Nikita IV (4)
02:05
Športové noviny
02:15
112
05:05
Letecké katastrofy VI (5/5)
05:55
Prvé oddelenie
06:35
Súdna sieň
07:30
Extrémne prípady
09:05
Spravodlivosť v krvi VI (14)
10:15
Hawaii 5.0 VI (20/25)
11:35
Prvé oddelenie
12:35
Letecké katastrofy VII (1/8)
13:40
Simpsonovci VI (15, 16, 17/25)
15:05
Profesionáli III (28)
16:05
Najlepšie svetové videá II (14/15)
17:00
Simpsonovci VI (18, 19, 20/25)
18:30
Neserte nám pestúnku
19:30
TIPOS INFO
19:40
Žrebovanie
19:45
Profesionáli VI (1/16)
20:40
Jurský park 3
22:30
Divočina
01:05
Kráľovná juhu II (1/13)
02:00
Profesionáli VI (1/16)
02:35
KINOSÁLA
02:45
It’s always Sunny in Philadelphia X (9, 10/10)
03:25
Neserte nám pestúnku
03:45
Kráľovná juhu (13)
04:25
Kráľovná juhu II (1/13)
06:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
12:45
Biznis
13:00
Správy
14:30
Motoring
15:00
Správy
16:00
Žurnál
17:00
Správy
18:10
Bago
18:30
Hlavné správy
19:00
Šport
19:10
Ekonomika
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:30
Analýzy a trendy
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
22:42
Bago
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Žurnál
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:35
Novashopping
08:50
Ulica (3518)
09:40
Výmena manželiek X
10:55
Čo na to Česi
11:45
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:35
Krok za krokom II (18)
12:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (294)
14:15
Monk VIII (9)
15:10
Monk VIII (10)
16:05
Kriminálka Las Vegas V (10)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:25
Čo na to Česi
18:25
Ulica (3519)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (834)
21:40
Život vo hviezdach
22:15
300
00:35
Monk VIII (9)
01:20
Monk VIII (10)
02:10
Kriminálka Las Vegas V (10)
02:50
Krok za krokom II (18)
03:15
Čo na to Česi
03:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (294)
04:55
Novashopping
05:00
Chlapci v akcii
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
To je vražda, napísala VII
09:50
Po stopách hviezd
10:15
Doktor z vejminku (1/7)
11:00
Saturnin (2/4)
11:45
Čierne ovce
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
Nádražie
14:15
Cesta
15:05
Záchranári (6/6)
15:55
To je vražda, napísala VII
16:45
Cestománia
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:50
Góly, body, sekundy
20:00
Doktor Martin
20:55
Gejzír
21:25
Máte slovo s M. Jílkovou
22:24
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:25
Prípady detektíva Murdocha VIII
23:10
Kriminalista II
00:10
AZ-kvíz
00:40
Objektív
01:05
Túlavá kamera
01:40
Kde bývali princezné
02:00
Dobré ráno
04:35
Manu a Matěj na ceste do Ríma
05:00
Potrava duše & tela (9/20)
05:30
Uchom ihly
05:59
Dobré ráno
08:30
Čarovná škôlka
09:00
Svet z vtáčej perspektívy: Nový Zéland
09:55
Tajomná Brazília - Divoký pantanal (2/3)
10:45
Kurz karibské ostrovy
11:25
Putovanie za vínom: Čile
11:55
Najvýznamnejšie operácie 2. svetovej vojny
12:55
Kresťanský magazín
13:20
Chcete ich?
13:25
Židovské pamiatky Českého raja a okolia
13:55
Potrava duše & tela (9/20)
14:25
Martin Luther
15:20
Veľká vlastenecká vojna: Sovietska rozviedka
16:10
Zašliapané projekty
16:30
Úsvit samoriaditeľných automobilov
17:25
Ročné obdobia na planéte Zem (2/4)
18:15
Na ceste po írskom Munsteri
18:45
Večerníček
18:55
Dobrodružstvá vedy a techniky
19:25
Adam Zalužanský ze Zalužan
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
S kuchárom okolo sveta: Thajsko
21:00
Letom svetom: Srí Lanka
21:35
Česi zachraňujú... orlosupy v Európe
22:00
Pološero - V osemnástich rokov na ulici
22:30
Zámok v Čechách
00:05
Queer: El Medveďo
00:30
Stopy, fakty, tajomstvá
01:00
Šťastné údolie II (6/6)
01:50
Cesty viery
02:20
Pesničky nahé i nastrojené
02:45
Pozývame vás... na moravskú zabíjačku
03:20
Uchom ihly
03:45
Žijeme s vierou
04:45
Prípad pre ombudsmana
05:25
Sue Thomas: Agentka FBI (11)
06:20
Sue Thomas: Agentka FBI (12)
07:15
Můj přítel Monk VIII (7)
08:10
Můj přítel Monk VIII (8)
09:00
O Červené karkulce
10:15
Jak se pomstít bejvalce
12:10
Teleshopping
12:35
Zeťák
14:25
Teleshopping
14:45
Velký průšvih
16:25
Bermudský trojúhelník
18:10
Soukromá válka pana Wilsona
20:00
Námořní vyšetřovací služba VI (13)
21:00
Námořní vyšetřovací služba VI (14)
21:55
Jesse Stone: Bludiště pochybností
23:40
Volte mě!
01:20
Před úsvitem
04:05
Soukromá válka pana Wilsona
05:00
Jste to, co jíte
06:20
Jsem do tebe blázen V (9)
06:50
Jsem do tebe blázen V (10)
07:35
Chůva k pohledání III (17)
08:05
Chůva k pohledání III (18)
08:55
Přístav (37)
10:05
Prostřeno!
11:05
Nikdo není dokonalý
12:05
Hříšná láska (117)
13:05
Hříšná láska (118)
14:05
Ranč Heartland X (13)
15:15
Chůva k pohledání III (19)
15:45
Chůva k pohledání III (20)
16:15
Hříšná láska (119)
17:05
Hříšná láska (120)
18:05
Gilmorova děvčata (18)
19:00
Gilmorova děvčata (19)
20:00
Katie Fforde: Tanec na Broadwayi
21:55
Ranč Heartland X (14)
22:50
Modrý kód (119)
00:05
Gilmorova děvčata (18)
01:00
Gilmorova děvčata (19)
01:55
Gordon Ramsay: Famózní kuchyně V (2)
03:00
Nikdo není dokonalý
04:10
Jsem do tebe blázen V (9)
04:40
Jsem do tebe blázen V (10)
06:05
Kdo přežije: Jeden svět (1)
07:25
Hvězdná brána III (1)
08:45
Top Gear 2011
09:50
Americký chopper II (3)
10:50
Námořní vyšetřovací služba L. A. IX (3)
11:50
Futurama VII (2)
12:20
Simpsonovi XVII (11)
12:50
Simpsonovi XVII (12)
13:10
COOLfeed
13:25
Simpsonovi XVII (13)
13:55
Simpsonovi XVII (14)
14:25
Teorie velkého třesku VIII (23)
14:50
Teorie velkého třesku VIII (24)
15:15
Futurama VII (3)
15:45
Americký chopper II (4)
16:45
Top Gear 2011
18:15
Simpsonovi XVII (15)
18:45
Simpsonovi XVII (16)
19:15
Simpsonovi XVII (17)
19:40
Simpsonovi XVII (18)
20:05
COOLfeed
20:15
Autosalon
21:20
Teorie velkého třesku IX (1)
21:50
Teorie velkého třesku IX (2)
22:20
Barbar Conan
01:00
Americký chopper II (4)
02:00
Minority Report (7)
02:55
Poslední chlap na Zemi III (8)
03:15
Minority Report (7)
04:20
Poslední chlap na Zemi III (8)
04:45
Kdo přežije: Jeden svět (1)
06:00
Posledná cesta
07:20
Šmolkovia: Zabudnutá dedinka
08:50
Pevná linka
10:30
Jumanji: Vitajte v džungli!
12:30
Scary Movie - Strašné kino
13:55
Scary Movie 2
15:15
Scary Movie 3
16:40
Coco
18:25
Pazúry (6)
19:15
K hviezdam II (1)
20:00
Návrh
21:50
Strach zo syna
23:15
Kings Bay
00:50
The Circle
02:35
Like.Share.Follow
04:05
Baby Driver
06:00
Šíleně normální
07:45
Na férovku, pane učiteli
09:15
Jackie
10:55
Taková moderní rodinka IX (3)
11:15
Taková moderní rodinka IX (4)
11:40
Bronzová zahrada (2)
12:40
Producenti
14:50
Návrat do Cold Mountain
17:20
Muž v oranžové košili
19:20
Taková moderní rodinka IX (5)
19:40
Taková moderní rodinka IX (6)
20:05
Bronzová zahrada (3)
21:00
Bill Maher: Živě z Oklahomy
22:10
Černé jezero (5)
22:55
Zviřátka III (6)
23:25
Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti
01:55
Černé jezero (5)
02:40
Moje sestřenice Rachel
04:25
Dámská jízda
05:00
Švédská florbalová liga 18/19
06:40
Kobra 11 XXIII (12, 13)
08:25
Kobra 11 XXIII (14, 15)
10:25
Teleshopping
10:45
Noční směna III (5)
11:40
Noční směna III (6)
12:30
Teleshopping
12:55
Mistři aukcí IV (19, 20)
13:45
Mistři aukcí IV (21, 22)
14:40
Mistři zastavárny X (21, 22)
15:35
Mistři zastavárny X (23, 24)
16:30
Kobra 11 XXIII (16, 17)
18:30
Mistři aukcí IV (23, 24)
19:25
Mistři zastavárny X (25, 26)
20:20
Kriminálka Miami VIII (9)
21:10
Kriminálka Miami VIII (10)
22:05
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVII (22)
23:00
Kriminálka Miami VIII (6)
23:55
Kriminálka Miami VIII (8)
00:45
Kriminálka Miami VIII (9)
01:30
Kriminálka Miami VIII (10)
02:10
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVII (21)
02:45
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XVII (22)
03:30
UFC Unleashed (66)

Barbar Conan

Akční film USA (1982). Neohrožený bojovník Conan zasvětil svůj život pomstě. Hledá a hodlá zničit mocného muže, který mu zabil matku i otce a pobil jeho lid.
film Prima Cool 22:20

Divočina

film JOJ Plus 22:30

Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti

film HBO 3 23:25

Amazing Spider-Man 2

Dobrodružný film USA (2014). Peter Parker musí znovu navléknout kostým Spider-Mana, protože New York ohrožuje nový padouch Electro. Peter je nucen čelit nepříteli, který je mnohem silnější než on, a…
film Prima Cool 21.9. o 20:15

Spider-Man 3

film Dajto 21.9. o 20:15

Smrtonosná past 4

film Prima Cool 23.9. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email