07:42
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
08:00
05:25
Noviny TV JOJ
06:05
Krimi
06:35
Noviny TV JOJ
07:25
SpongeBob SquarePants IX (16)
07:55
SpongeBob SquarePants IX (17)
08:25
Labková patrola II (17)
08:50
Naši II (7)
09:30
Naši II (8)
10:15
Naši II (9)
11:00
Dovidenia, stará mama! (3)
11:40
Dovidenia, stará mama! (4)
12:20
Paddington 2
14:40
Som číslo štyri
16:50
Divoké kočky
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Všetko čo mám rád
22:30
Všetko čo má Ander rád
23:35
Zlodeji a zlodejíčkovia
01:25
Pach krvi 2
03:05
Hoď svišťom (12)
03:35
Kutyil s.r.o. (17)
04:20
Všetko čo mám rád
06:00
Vládcovia výšin
06:15
Polícia
06:35
Autosalón
07:00
Tenis - WTA Tour
08:30
Televíkend
08:55
Encyklopédia slovenských obcí
09:10
Poľana
09:40
Tatry, Spiš, Pieniny
10:30
Bežkopotulky
10:45
Zjazdové lyžovanie - SP - preteky
12:10
Generácia
12:35
Televízny klub nepočujúcich
13:20
Magazín FIS
13:50
Zjazdové lyžovanie - SP - preteky
15:10
Biatlon - SP 2019/2020 -muži
15:50
VAT
16:15
Robte, čo vás baví II
16:25
Farmárska revue
16:55
Na rybách - Petrov zdar
17:25
Test magazín
17:35
Kvarteto
18:00
Retro noviny
18:30
Števko drievko a Alenka z polienka
18:40
Chalúpka na vŕšku
18:45
Veselá farma II
18:55
Smajlíkovci
19:00
Kniha džunglí III
19:10
Včielka Maja
19:35
Odkaz vo fľaši
19:50
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku "N“
20:00
Záznam zo žrebovania: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:05
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Euromilióny, Euromilióny Joker
20:06
Informácia pre tipujúcich: Eurojackpot, Eurojackpot Joker
20:10
Anjeli strážni onkológa Jozefa Dolinského
20:35
Ľalie poľné
22:00
Narcos (2/10)
22:45
Unášaní búrkou (3/10)
23:45
Unášaní búrkou (4/10)
00:55
Správy RTVS "N"
05:45
Góly - body - sekundy
06:00
Veselá farma II
06:10
Kniha džunglí III
06:20
Včielka Maja
06:45
Snehuliak Albi
06:50
Ziggy a zoovláčik
07:05
Elena z Avaloru
07:25
Rodinka líšok a jazvecov
07:40
Levia stráž II
08:05
Fidlibumove rozprávky
08:35
Smajlíkovci
09:00
Daj si čas
09:35
Nájdi si ma v Paríži (2/26)
10:00
Operácia AU! (2/13)
10:30
Na Zakarpatí s láskou
11:05
On air
11:30
Svet v roku 2019
12:25
Zem spieva III
14:25
Čo ja viem
16:00
Grand hotel II (10/16)
17:25
Kultúra.Sk
17:50
Cestou necestou
18:30
Postav dom, zasaď strom
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:20
Počasie
20:30
Zem spieva III
22:25
Neskoro večer
23:40
Musíš mi veriť (2/4)
01:30
Grand hotel II (10/16)
02:45
Musíš mi veriť (2/4)
04:30
Nájdi si ma v Paríži (2/26)
04:35
Nájdi si ma v Paríži (2/26)
05:05
Múzeum života
05:30
Spieva celá rodina
06:00
Správy RTVS "N"
06:55
Adresa ja, adresa ty
07:40
Nech žije deduško (5)
08:10
Bola raz jedna opera
08:25
Safari za kuchyňou (3/11)
08:55
Pesničky okolo nás
09:35
Svet v pohybe
10:05
Nebíčko v papuľke
10:35
On a ona u vás doma
11:05
Malé biblické príbehy
11:10
Príbeh veľkého umenia
11:30
Spieva celá rodina
12:00
Obchod so šťastím (10)
12:30
Ráčte vstúpiť
13:00
Správy RTVS "N"
14:05
Kaviareň Slávia
14:45
Husle a cimbal
15:30
Listovanie v albume Lúčnice
16:10
Chorea amore
16:30
Bartošova muzika z Čierneho Balogu
17:00
Zábavný televízny archív 1997
18:00
Etnografický atlas Slovenska
18:30
Čierne a biele
19:00
Správy RTVS "N"
20:00
Móda nevyjde z módy
20:40
Promülle
21:20
Divadlo bez opony
22:00
Čo dokáže ulica
22:35
Rytmy roka
23:05
Zábavný televízny archív 1996
00:00
Adresa ja, adresa ty
00:40
Nech žije deduško (5)
01:10
Bola raz jedna opera
01:25
Safari za kuchyňou (3/11)
01:55
Pesničky okolo nás
02:35
Svet v pohybe
03:05
Správy RTVS "N"
04:00
Nebíčko v papuľke
04:35
On a ona u vás doma
06:00
Televízne noviny
07:00
Priatelia Toma a Jerryho
07:15
Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho
08:45
Žabí princ
10:30
Junior
12:40
Chart Show
14:45
Medailón
16:30
Evan Všemohúci
18:20
To najlepšie z Plesu v opere
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Harry Potter a Fénixov rád
23:10
Návrat temného rytiera
02:15
Gladiátor
05:00
Odložený prípad
05:50
Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo bielej holubice
07:15
Smotánka
08:15
Krok za krokom
10:10
Ohnivý kuře
12:35
Odložený prípad
13:50
Labutia pieseň
15:55
Mestečko Frühling: Nový začiatok
17:55
Dovolenka v pekle
20:00
Rosamunde Pilcherová: Svadba plná zmätkov
22:00
Inga Lindströmová: Večná láska
00:05
Labutia pieseň
01:50
Rosamunde Pilcherová: Svadba plná zmätkov
03:20
Inga Lindströmová: Večná láska
04:45
Odložený prípad
06:25
Chlpatá rota (2)
06:50
Super Wings II (18)
07:10
Olympiáda Bolka a Lolka
07:45
M.A.S.H (189)
08:15
M.A.S.H (190)
08:45
M.A.S.H (191)
09:15
Autosalón
10:20
Prima Partička - Suchošov výber
11:15
Máme radi Česko
12:50
Vražedné záhady slečny Fisherovej (9)
13:55
Vražedné záhady slečny Fisherovej (10)
15:10
Príšerné rande
16:50
Zabil jsem Einsteina, pánové....
18:55
Veľké správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Polda III (1)
21:25
Láska z pasáže
22:55
Krycie meno Donnie Brasco
01:25
Stalingrad
03:50
Vražedné záhady slečny Fisherovej (9)
09:05
Krejzovi (13)
10:30
Velké zprávy
11:45
Partička
12:30
Julie Lescautová IV (1)
14:30
Krejzovi (14)
15:55
Nikdo není dokonalý na cestách
17:00
Mňam aneb Prima vařečka
17:25
Mňam aneb Prima vařečka
17:50
Show Jana Krause
18:55
Velké zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Polda (7)
21:35
Svatby v Benátkách (10)
22:50
Telebazar
23:55
Rodinná pouta (89)
01:05
Mňam aneb Prima vařečka
01:30
Mňam aneb Prima vařečka
05:40
Dr. Dokonalý (13)
06:20
Mutanti II (8)
07:20
Mutanti II (9)
08:25
9-1-1 (7/10)
09:30
9-1-1 (8/10)
10:35
Najšpinavšie domácnosti (2/6)
11:50
Extrémni žgrloši II (5)
12:20
Extrémni žgrloši II (6)
12:50
Slobodní so záväzkami (5)
13:20
Slobodní so záväzkami (6)
13:55
Ako malé deti (5)
14:25
Ako malé deti (6)
14:55
Inkognito
16:00
Inkognito
17:25
Prvé oddelenie
18:00
Taken - Posadnutý pomstou II (5)
19:05
Taken - Posadnutý pomstou II (6)
20:10
Klamári (3)
21:05
Klamári (4)
22:00
Hawaii 5.0 IX (1/25)
22:55
Žrebovanie
23:05
Akty X (9)
00:05
Taken - Posadnutý pomstou II (5)
01:00
Taken - Posadnutý pomstou II (6)
02:00
Mutanti II (8)
02:40
Mutanti II (9)
03:25
Akty X (9)
04:05
Nová záhrada
04:55
Nové bývanie DIZAJN
05:50
V mene zákona
09:10
Partička
10:15
Kredenc
12:00
Športové noviny
12:25
Dva a pol chlapa VI
13:20
Priatelia IV
14:10
Teória veľkého tresku VIII
15:50
Priatelia IV
16:45
Dva a pol chlapa VI
17:40
NCIS: Los Angeles VIII (13/24)
18:30
NCIS: Los Angeles VIII (14/24)
19:20
NCIS: Los Angeles VIII (15/24)
20:15
Tridsať prípadov majora Zemana
23:35
Neuveriteľný Hulk
01:20
Doom
02:55
Policajt v Beverly Hills 2
04:30
Športové noviny
04:40
Kredenc
05:30
Súdna sieň
07:05
Nová záhrada
08:25
Na chalupe
09:50
Nové bývanie
11:05
Nové bývanie DIZAJN
12:30
Tajné životy boháčov IV (15)
13:00
Tajné životy boháčov IV (16)
13:30
Sopka
15:45
Kráľovstvo opíc
17:35
Moja prvá dovolenka
18:55
Gurmáni ulice (2)
19:30
KINOSÁLA
19:45
Žrebovanie
19:50
Dvojičky (5)
20:45
Wasabi
22:50
Outsider
00:55
Jem a hologramy
03:05
Detektív Dee a záhada tajomného ohňa
07:00
Správy
08:30
Za hranicami
09:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
10:15
Incredible Airplane Stories
11:00
Správy
11:30
Dobré správy
12:00
Žurnál
12:30
Štúdio Šport
13:00
Pozrime sa na to
14:00
Správy
14:30
Týždeň vo filme 1970
15:00
Správy
15:30
Štúdio Kultúra
16:00
Žurnál
16:45
Spektrum
17:00
Správy
18:00
Motoring
18:30
Hlavné správy „N“
19:05
Šport „N“
19:15
Správy „N“
19:45
Svet technológií
20:00
Portrét Ivana Štrpku
20:30
Správy
21:30
Showbiz
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Dobré správy
00:00
Správy
05:05
Novashopping
06:00
Oggy a Šváby VI
06:25
Labková patrola III (7, 8)
07:15
Zajac Bugs a káčer Duffy II (24, 25)
08:00
Nové dobrodružstvá Toma a Jerryho II (16)
08:20
Krok za krokom VI (23)
08:40
Ako sa šiestim vo svete vodilo
09:50
Stávka na nevestu
11:30
Volajte Novu
12:05
Výmena manželiek XII
13:25
Herbie: Na plný plyn
15:15
Oheň
17:45
Neskrotná
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Lovci pokladov: Kniha tajomstiev
22:35
Konečná
00:25
Oheň
02:30
Špecialisti (49)
03:25
Volajte Novu
04:00
Ako sa šiestim vo svete vodilo
04:55
Novashopping
05:20
Sviatočné slovo špirituála Teologického konviktu Petra Vrbackého
05:30
Udalosti v regiónoch
06:00
Čo naše staré mamy vedeli a na čo my sme zabudli
06:25
Obraz
06:40
Úplne beznádejný prípad
07:35
Arachné
08:15
Gejzír
08:45
Otec Brown VII
09:30
Columbo
11:05
Všechnopárty
12:00
Z metropoly, Týždeň v regiónoch
12:25
Hobby našej doby
12:50
Postrehy odinakiaľ
13:00
Správy
13:05
Jabloňová panna
13:55
Počuj čert, tu straší!
14:40
Dievča alebo chlapec?
16:25
Srdiečko
17:55
Mačka nie je pes
18:25
Chlapci v akcii
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:53
Góly, body, sekundy
20:05
Pečie celá krajina
21:15
Kráľovná Alžbeta
23:14
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Euromilióny
23:15
Vrchný inšpektor Banks V
00:40
Bolkoviny
01:25
Banánové rybičky
02:00
Sama doma
03:30
Bývanie je hra
03:55
Chalupa je hra
04:20
Pod pokrievkou
04:40
Záhrada je hra
05:00
Európa dnes
05:30
Náš vidiek
06:00
Raníček
06:05
Zou
06:15
Zou
06:30
Prasiatko Peppa
06:35
Prasiatko Peppa
06:40
City: Príbeh celého mesta (1)
06:50
Anča a Jožko (1/7)
07:05
Včielka Maja II
07:20
Ovečka Shaun II
07:30
Štúdio Kamarát
09:00
Bežkopotulky
09:10
Náš vidiek
09:40
Putovanie za muzikou
10:05
Folklorika
10:35
Krásy európskeho pobrežia
10:40
Vône albánskej kuchyne s Miroslavom Donutilom (2/7)
11:10
Letecké katastrofy: Únava a nedbalosť
11:55
Babylon
12:25
Expedícia Altaj - Cimrman medzi jeleňmi
12:50
Zbohom zbraniam
15:20
Na ceste po juhozápade Britskej Kolumbie
15:45
Život cicavcov
16:40
V karavane po Slovensku (2/6)
17:05
Kamera na cestách: Rusko z výšky (2/5)
17:50
Zázračná planéta: Dynastie (2/5)
18:45
Večerníček
18:55
Štíty kráľovstva českého (1/10)
19:20
Príbehy predmetov
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Hitler: Vzostup zla (2/2)
21:35
Skrytá identita
00:05
Meno ruže (2/8)
01:00
Dicte - kriminálna reportérka II (2/10)
01:45
Posledné tajomstvá Tretej ríše II
02:35
Experiment s Expertmi
03:05
Prísne tajné vraždy
03:20
Hranica dokorán - Rozmówki poľsko-czeskie
03:45
Folklórny magazín
04:05
Náš vidiek
04:30
Sabotáž
05:45
Honzíček a Grétička
06:50
Srdce a duše
08:40
Mentalista II (11)
09:25
Mentalista II (12)
10:15
Vy nám taky, šéfe!
11:55
Teleshopping
12:30
Zilionáři
14:05
101 dalmatinů
15:35
Ten kluk je postrach 2
17:15
Harry Potter a Princ dvojí krve
20:00
Pepa
21:50
Veřejní nepřátelé
00:20
Útok z hlubin
02:05
Jako malé děti
04:30
Operace Frankton
08:00
Everwood III (17)
08:55
Slepá láska (12)
09:50
Zrcadlo tvého života - Bolek Polívka
10:50
Přístav (58)
12:00
Receptář prima nápadů
12:50
Slepá láska (13)
13:45
Zasněná láska (96)
14:35
Zasněná láska (97)
15:30
Everwood III (18)
16:25
Zasněná láska (98)
17:20
Zasněná láska (99)
18:10
Doktorka Quinnová (15)
19:05
Doktorka Quinnová (16)
20:00
Znovu nalezená
21:50
Plastická chirurgie s. r. o. II (4)
22:45
Já, společnice II (12)
23:15
Doktorka Quinnová (15)
00:10
Doktorka Quinnová (16)
01:05
Hříšná láska (121)
02:05
Znovu nalezená
03:55
Plastická chirurgie s. r. o. II (4)
07:20
X-Men: Nová generace II (8)
08:15
Námořní vyšetřovací služba L. A. VIII (10)
09:05
Top Gear 2011
10:05
Pevnost Boyard (10)
12:25
Re-play
12:55
COOL Esport
13:20
Futurama II (2)
13:50
Simpsonovi XVII (12)
14:15
Simpsonovi XVII (13)
14:45
Simpsonovi XVII (14)
15:10
Simpsonovi XVII (15)
15:35
Futurama II (3)
16:00
COOLfeed
16:05
Charlieho andílci: Na plný pecky
18:00
COOLfeed
18:05
Simpsonovi XVII (16)
18:35
Simpsonovi XVII (17)
19:05
Simpsonovi XVII (18)
19:30
Simpsonovi XVII (19)
19:50
COOLfeed
20:00
Želvy Ninja
21:55
X-Men 2
00:25
Smrtící virus (4)
01:20
Re-play
01:50
COOL Esport
02:10
Pevnost Boyard (10)
04:20
X-Men: Nová generace II (8)
06:00
Julie a Julia
08:00
Spider-Man: Paralelné svety
09:55
X-Men: Dark Phoenix
11:50
Harry Potter a Kameň mudrcov
14:20
Harry Potter a Tajomná komnata
16:55
Stan & Ollie
18:30
Aladin
20:00
Šéfovia na zabitie 2
21:50
X-Men: Dark Phoenix
23:45
Kin: Smrtiaca zbraň
01:30
Šéfovia na zabitie 2
03:15
Pred kamerou XVII (3)
03:50
Z hrdze a kosti
06:00
Ethiopiques - Soulová revolta
07:15
Alita: Bojový Anděl
09:15
Puzzle
11:00
Santos Dumont (2)
12:00
Malý Sheldon III (3)
12:20
Foodie Love (5)
12:55
Foodie Love (6)
13:30
Pochyby
15:15
O.G
17:05
Zelená kniha
19:15
Odkaz II (2)
20:00
Zpřítomnělí (1)
20:50
Zpřítomnělí (2)
21:35
Zpřítomnělí (3)
22:20
Zpřítomnělí (4)
23:05
Zpřítomnělí (5)
23:50
Zpřítomnělí (6)
00:40
Jedna za osmnáct, druhá bez dvou za dvacet
02:30
Sdílej
04:00
Superfly
06:40
Ligue 1 - French football league 19/20
07:10
Kobra 11 XVI (12)
07:55
Kobra 11 XVI (13)
08:45
Kobra 11 XVI (14)
09:55
Kobra 11 XVI (15)
11:10
Kriminálka: Oddělení kybernetiky II (4)
12:20
Kriminálka: Oddělení kybernetiky II (5)
13:30
Mistři aukcí (1)
13:55
Mistři aukcí (2)
14:20
Mistři aukcí (3)
14:45
Mistři aukcí (4)
15:10
Mistři zastavárny V (14)
15:35
Mistři zastavárny V (15)
16:00
Mistři zastavárny V (16)
16:20
Mistři zastavárny V (17)
16:45
Kobra 11 XVII (1)
17:40
Kobra 11 XVII (2)
18:35
Mistři aukcí (5)
19:00
Mistři aukcí (6)
19:25
Mistři zastavárny VI (1)
19:50
Mistři zastavárny VI (2)
20:15
Myšlenky zločince II (5)
21:05
Myšlenky zločince II (6)
21:55
Námořní vyšetřovací služba XVI (19)
22:45
Myšlenky zločince II (1)
23:35
Myšlenky zločince II (2)
00:20
Myšlenky zločince II (3)
01:05
Myšlenky zločince II (4)
01:45
Námořní vyšetřovací služba XVI (18)
02:25
Rychlá kola 2019
03:00
Sport magazin

Návrat temného rytiera

Triler USA/VB (2012).
film Markíza 23:10

Harry Potter a Fénixov rád

film Markíza 20:30

Veřejní nepřátelé

film Nova Cinema 21:50

Gladiátor

Historický film USA/VB (2000).
film Dajto 19.1. o 20:15

Skleněné peklo

film Nova Cinema 14.1. o 20:00

Návrat temného rytiera

film Markíza 18.1. o 23:10
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.