13:20
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
07:00
05:00
Noviny TV JOJ
05:50
Krimi
06:20
Noviny TV JOJ
07:15
Súdna sieň
08:20
Extrémne prípady
09:45
Súdna sieň
10:50
Policajti v akcii
12:00
Noviny o 12:00
12:25
Top Star
12:45
Súdna sieň - NOVÉ PRÍPADY
13:50
Česko Slovensko má talent
16:00
Policajti v akcii
17:00
Noviny o 17:00
17:55
Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Nikto nie je dokonalý
22:15
Nikto nie je dokonalý
23:50
Spackané plastické operácie IV (12/19)
00:50
Profesionáli VIII (9)
01:50
Drzá Jordan (10)
02:50
Noviny TV JOJ
03:30
Súdna sieň
04:15
Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:00
Cirkusy sveta
06:25
TvMiniUni
06:50
Máša a medveď II
06:55
Bob a Bobek na cestách
07:05
Kniha džunglí
07:15
Zvedavý George
07:35
Andyho dobrodružstvá v prírode
07:55
Trpaslíci
08:00
Živá panoráma
08:30
Správy RTVS z regiónov
08:45
Ahoj Slovensko
09:30
Národnostný magazín
09:55
Syn človeka
10:50
Miniatúry zo Slovenska
11:30
Tŕň Danko
11:40
Príbehy z Feniklovej ulice
11:45
Lisa a Paul
11:50
Trpaslíci
12:00
Živá panoráma
12:35
Cyklopotulky
12:45
Vodné dielo Gabčíkovo včera a dnes
13:05
Úžasné krajiny
13:30
Úžasné krajiny
13:55
Úžasné krajiny
14:35
VAT
15:00
JUDr. Ján Papánek
15:35
Rusínsky magazín
16:00
Cirkusy sveta
16:30
Halali
17:00
Správy - Hírek
17:10
Encyklopédia slovenských obcí
17:30
Správy RTVS z regiónov
17:45
Ahoj Slovensko
18:30
Tŕň Danko
18:40
Príbehy z Feniklovej ulice
18:45
Máša a medveď II
18:55
Trpaslíci
19:00
Kniha džunglí
19:15
Zvedavý George
19:35
Andyho dobrodružstvá v prírode
19:45
Zázračný miniateliér
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10
Voľby do samosprávnych krajov 2017 (diskusie)
22:20
Večera s Havranom
23:30
Svojsky mladí
00:25
Správy RTVS
01:15
Správy - Hírek
05:20
Duel
05:45
Správy RTVS
06:40
Góly - body - sekundy
07:00
Postav dom, zasaď strom
07:30
Ranné správy RTVS
08:30
Svet z vtáčej perspektívy VII
08:55
Neskoro večer
10:00
R.I.S. Oddelenie vedeckého vyšetrovania IV (6/20)
10:50
Duel
11:20
5 proti 5
12:00
Správy RTVS
12:20
Dámsky klub
13:55
Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou
14:30
Postav dom, zasaď strom
15:05
Svetové dedičstvo UNESCO na Slovensku
15:30
TV Šanca
16:00
Správy RTVS
16:25
Svet z vtáčej perspektívy VII
16:55
Otec Brown III (8/15)
17:45
Duel
18:10
Krátke správy RTVS
18:20
5 proti 5
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:15
Počasie
20:30
Mata Hari (11/12)
21:15
Mata Hari (12/12)
22:05
Slovensko chutí
22:40
Stratený (8/8)
23:40
Mata Hari (11/12)
00:25
Mata Hari (12/12)
01:15
Stratený (8/8)
02:15
Slovensko v obrazoch
02:40
Svet v obrazoch
03:05
Dámsky klub
04:35
Správy RTVS
06:00
Teleráno
08:30
Svokra
09:45
Rodinné prípady
10:50
Susedské prípady
11:50
Kobra 11 XX (7, 8)
13:50
Farma
15:00
Policajné prípady
16:00
Rodinné prípady
17:00
Prvé Televízne noviny
17:25
Reflex
17:55
Rodinné prípady
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Extrémne premeny Slovensko – Druhá šanca na život
22:10
Farma
23:15
Rodinné prípady
00:20
Kobra 11 XX (7, 8)
02:15
Farma
03:30
Policajné prípady
04:15
Rodinné prípady
04:55
Televízne noviny
05:35
Druhý dych
06:20
Tri sestry (61, 62/123)
08:30
Priatelia
09:00
Veštiareň
10:00
Priatelia
11:00
Fatmagul (108/160)
12:25
Nekonečná láska (187, 188)
14:45
Láska na druhý pokus 2 (85)
15:45
Chlapi neplačú
16:50
Tri sestry (63, 64/123)
18:40
Priatelia
19:40
Monk
20:30
Nekonečná láska (189, 190)
22:25
Láska na druhý pokus 2 (86)
23:25
Upírske denníky V (7)
00:20
Priatelia
01:15
Pestúnka Fran
01:35
Monk
02:15
Smotánka
03:40
Adela show
04:35
Chlapi neplačú
06:20
Ninjago - Nindžova cesta V (1)
06:50
Powerpuff Girls
07:20
M.A.S.H (149)
08:15
M.A.S.H (150)
08:45
Siska VII (8)
10:00
Rosamunde Pilcher: Cena lásky
12:00
Poludňajšie správy
12:15
Siska VII (9)
13:25
Polícia Hamburg VII (8)
14:25
Komisár Rex IV (8)
15:30
Komisár Rex IV (9)
16:35
Popoludňajšie správy
16:50
Polícia v akcii
17:50
Prestreté!
18:55
Správy FTV Prima
19:25
Krimi správy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Ohnivý kuře II (51)
21:35
V. I. P. vraždy (13)
22:55
TOP STAR magazín
00:00
Polícia v akcii
01:00
Komisár Rex IV (8)
02:00
Komisár Rex IV (9)
03:05
Rosamunde Pilcher: Cena lásky
04:35
Polícia Hamburg VII (8)
06:35
Cesty domů II (39)
07:55
Zprávy FTV Prima
08:30
Krimi zprávy
08:50
Divošky
09:05
TOP STAR
09:20
Klenot.tv
09:55
Modrý kód (47)
11:15
VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ
12:10
Karolína, domácí kuchařka
12:45
Partie
13:50
Klenot.tv
14:25
Velmi křehké vztahy (11)
15:40
Nikdo není dokonalý
16:45
Tescoma Prima vařečka
17:20
Odpolední zprávy
17:40
Cesty domů II (40)
18:55
Zprávy FTV Prima
19:25
Krimi zprávy
19:40
Divošky
19:55
TOP STAR
20:15
Ohnivý kuře II (51)
21:40
Vařte jako šéf!
22:18
Prima ZOOM SVĚT
22:55
TOP STAR magazín
00:05
Velmi křehké vztahy (11)
05:20
Páli vám to
06:00
Nové bývanie
06:50
Panelák
08:00
Panelák
09:20
Nákupné maniačky
10:30
Nové bývanie
11:30
Nové bývanie
12:30
Vtierka Castle III (5/24)
13:30
Stratené duše (13, 14/22)
15:30
C.S.I.: Kriminálka Miami X (12)
16:30
Klamári II (2/22)
17:30
Súdna sieň
18:30
Súdna sieň
19:35
Prvé oddelenie II
20:10
Vtierka Castle III (6/24)
21:00
C.S.I.: Kriminálka Miami X (13)
22:00
Klamári II (3/22)
22:55
Žrebovanie
23:05
Top Star
23:30
Kriminálka San Francisco (7/13)
00:25
TIPOS INFO
00:30
Skutočné paničky z New Jersey VI (15)
01:30
Nákupné maniačky
02:35
Súdna sieň
03:30
Kriminálka San Francisco (7/13)
04:15
Prvé oddelenie II
04:35
Extrémne prípady
05:50
Aj múdry schybí
06:50
V mene zákona
07:15
Knight Rider III (11, 12/21)
09:45
X-Men
10:05
Tom a Jerry
10:45
Vtipné videá
12:55
Kurz sebaovládania
13:55
Knight Rider III (11, 12/21)
16:00
Lovec zločincov (10, 11/23)
18:00
Kobra 11 XX (7, 8)
20:15
Hnev Titanov
22:15
Slnko, baby, Florida!
00:00
DAJTO v Pokri: European Poker Tour
01:05
Športové noviny
01:15
Tele Tele
06:10
Ninja Factor III (5, 6)
06:50
Simpsonovci XXIV (17/22)
07:20
Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:35
Hľadá sa dom pre milionárov III (8/9)
09:55
Páli vám to
10:55
Drzá Jordan (10)
12:10
Prvé oddelenie
13:05
Simpsonovci X (14/23)
13:35
Profesionáli III (14)
14:25
Simpsonovci XXIV (18/22)
15:00
Simpsonovci X (15/23)
15:30
Ninja Factor III (7, 8)
16:25
Simpsonovci XXIV (19, 20/22)
17:25
Stratené duše (15, 16/22)
19:15
TIPOS INFO
19:30
Žrebovanie
19:35
Profesionáli III (15)
20:35
Avengers 2: Vek Ultrona
23:35
Walking Dead VI (9, 10)
01:30
Prvé oddelenie
02:25
Hľadá sa dom pre milionárov III (8/9)
03:15
Walking Dead VI (9, 10)
04:35
Skutočné paničky z Atlanty VII (21, 22/25)
06:00
Ranné správy
09:00
Správy
09:30
Šport+
09:45
Bago
10:00
Správy
10:30
Správy
11:00
Téma dňa
12:00
Žurnál
12:30
Ekonomika
12:45
Cesta do života
13:00
Správy
13:30
Správy
14:00
Správy
14:30
Štúdio Kultúra
15:00
Správy
15:30
Správy
16:00
Žurnál
16:30
Ekonomika
16:45
Svet technológií
17:00
Správy
17:30
Správy
18:00
Portrét Ivana Bellu
18:30
Hlavné správy
19:00
Šport
19:10
Správy
19:30
Ekonomika
19:50
Téma dňa
20:45
Správy
21:21
Pozrime sa na to...
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Téma dňa
00:30
Žurnál
05:05
Novashopping
05:55
Raňajky s Novou
08:40
Novashopping
08:55
Ulica (3326)
09:50
Specialisté (18)
11:00
Čo na to Česi
11:50
Tescoma s chuťou
12:00
Poludňajšie Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
12:35
Krok za krokom (7)
12:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (70)
14:05
Dr. House VII (20)
15:00
Dr. House VII (21)
15:55
Kriminálka Miami VII (3)
16:57
Popoludňajšie Počasie
17:00
Popoludňajšie Televízne noviny, Športové noviny
17:30
Čo na to Česi
18:30
Ulica (3327)
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (764)
21:30
Víkend
22:30
NCIS: Námorný vyšetrovací úrad: New Orleans (20)
23:25
Vražedné čísla IV (18)
00:10
Dr. House VII (20)
01:00
Dr. House VII (21)
01:40
Kriminálka Miami VII (2)
02:20
Krok za krokom (7)
02:50
Kolotoč
03:15
Čo na to Česi
03:55
Ordinácia v ružovej záhrade 2 (70)
04:55
Novashopping
05:00
Po stopách hviezd
05:30
Udalosti v regiónoch
05:59
Štúdio 6
09:00
To je vražda, napísala VI
09:45
Postrehy odinakiaľ
09:55
Smrť baróna Gandaru
10:25
Rozmarné léto
11:45
Čierne ovce
12:00
Správy o 12
12:20
Predpoveď počasia, Športové správy, Udalosti v regiónoch plus
12:30
Sama doma
14:00
13. komnata Arnošta Lustiga
14:25
Nedajte sa rušiť
15:10
Na kus reči
15:55
To je vražda, napísala VI
16:45
Cestománia
17:15
AZ-kvíz
17:40
Čierne ovce
18:00
Udalosti v regiónoch
18:25
Kde domov můj?
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:50
Góly, body, sekundy
20:00
Rozprávaj
20:55
Hlava rodiny
21:35
Hercule Poirot
22:29
Výsledky žrebovania Šťastných 10 a Euromilióny
22:30
V mene vlasti V
23:15
Profil zločinu V
00:10
AZ-kvíz
00:35
Banánové rybičky
01:05
Kde bývali princezné
01:20
Zaujímavosti z regiónov
01:50
Žiješ iba 2x
02:15
Sviatočné slovo rímskokatolíckeho kňaza René Strouhala
02:25
Dobré ráno
04:55
Bývať ako... cestovateľ
05:50
Postrehy odinakiaľ
05:59
Dobré ráno
08:30
Čarovná škôlka
09:00
Zázračná planéta: Veľké putovania zvierat - Slony
09:50
Divoký Yellowstone: Vláda ľadu
10:35
Kráľovstvo divočiny: Veľký bariérový útes
11:05
Nedaj sa
12:00
Chcete ich?
12:05
Gomera
12:35
Krásy európskeho pobrežia: Ostrovy západného Grécka
12:45
Pološero - Mladí a nepokojní
13:10
Stopy, fakty, tajomstvá: Upíri v Čechách
13:40
Ľudia z manéže (8/10)
14:40
Muž, ktorý rozlúštil Hitlerove šifry
15:25
Najvýznamnejšie operácie 2. svetovej vojny: Boj na Východe (1/2)
16:25
Tajuplný podzemný svet (7/14)
16:55
Dejiny Hollywoodu (1/7)
17:55
Krajina kadidlovej cesty (1/10)
18:15
Krajinou domova II (7/10)
18:45
Večerníček
18:55
Na ceste po Valle d'Aosta
19:20
Miznúce miesta domova: Čierny jeleň na Jezeří
19:40
Postrehy odinakiaľ
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Veľká vojna: Zásobovacia kríza
21:00
Správa o mladej generácii: Generation What
22:10
Patrola (5/12)
22:40
Letecké katastrofy: Havária v Queense
23:25
Sestrička Jackie VI (1/12)
23:55
Obchody so životom a smrťou - zlato
00:35
Život vo vzduchu (1/6)
01:20
Uchom ihly
01:45
Návraty k divočine: Slovenský raj
02:10
Prales Mionší
02:30
Divnopis
02:35
Prísne tajné vraždy: Zastrelený podľa plánu
02:50
Spolčenie filozofov
03:15
Vojna taxikárov
03:45
Vidiecky dom
04:00
Domček
04:30
Sabotáž
04:55
Kresťanský magazín
05:25
Můj nejoblíbenější Marťan
06:50
Mimzy
08:15
Rampelník
09:15
Dr. House VII (18)
10:05
Dr. House VII (19)
10:55
Dave
12:50
Teleshopping
13:15
Samotář v Seattlu
15:05
Teleshopping
15:25
Annapolis
17:15
Jeden den v New Yorku
18:50
Bota jménem Melichar
20:00
Stroj času
21:40
Divoká posedlost
23:20
Čarodějky
01:05
Temný příliv
06:25
Gordon Ramsay: Vaří celá rodina (13)
06:50
Gordon Ramsay: Hotely hrůzy (5)
07:45
Teleshopping
08:10
O mé rodině a jiných mrtvolách (3)
08:40
Teleshopping
08:55
Prostřeno!
10:00
Smrt princezny Diany: Záhada vyřešena (1/2)
11:00
Castle na zabití IV (14)
12:00
Klenot.tv
12:35
Closer: Nové případy V (9)
13:40
Julie Lescautová III (7)
15:35
Castle na zabití IV (15)
16:30
Closer: Nové případy V (10)
17:25
Modrý kód (47)
18:40
Gordon Ramsay: Hotely hrůzy (6)
19:45
Raymonda má každý rád IX (14)
20:15
Castle na zabití VIII (9)
21:05
Sběratelé kostí V (20)
22:00
Kdyby bylo kdyby (10)
23:05
Sběratelé kostí V (20)
00:00
Julie Lescautová III (7)
02:10
O mé rodině a jiných mrtvolách (3)
02:40
Jsem do tebe blázen II (7)
03:05
Kdyby bylo kdyby (10)
03:55
Jsem do tebe blázen II (7)
06:35
Námořní vyšetřovací služba L. A. III (3)
07:25
Teleshopping
07:45
Hvězdná brána (21)
08:45
Teleshopping
09:05
Top Gear XX
10:10
Námořní vyšetřovací služba L. A. III (4)
11:05
Top Gear XX
12:20
Futurama V (15)
12:50
Simpsonovi XIII (10)
13:20
Simpsonovi XIII (11)
13:50
Simpsonovi XIII (12)
14:20
Simpsonovi XIII (13)
14:50
Teorie velkého třesku II (16)
15:15
Teorie velkého třesku II (17)
15:45
Futurama V (16)
16:10
Hvězdná brána (22)
17:05
Top Gear XX
18:20
Simpsonovi XIII (14)
18:50
Simpsonovi XIII (15)
19:20
Simpsonovi XIII (16)
19:50
Simpsonovi XIII (17)
20:15
Top Gear XXIV (7)
21:25
Teorie velkého třesku II (18)
21:50
Teorie velkého třesku II (19)
22:20
Partička
23:00
Mistr popravčí (2)
00:10
Partička
00:50
Alias (12)
01:50
Mistr popravčí (2)
02:55
Applikace
03:20
Alias (12)
04:05
Applikace
06:00
Brooklyn
07:50
So psím záprahom
08:45
Babi
10:05
Hľadá sa Nemo
11:45
Pasažieri
13:40
Dáma v dodávke
15:25
U nás na farme
16:45
Adam
18:25
Muž
20:00
Ray Donovan V (9)
21:00
The Deuce: Špina Manhattanu (5)
22:05
Pomsta: Ľúbostný príbeh
23:45
Špinavý kšeft
01:25
Lúpež v Hatton Garden
03:00
Bolesť
03:55
Operácia Anthropoid
06:00
Fannyina cesta
07:35
Monster Trucks
09:20
Jablečné víno s Rozárkou
10:55
Sestřička Jackie II (3)
11:20
Sestřička Jackie II (4)
11:50
Durrellovi (4)
12:40
Invictus: Neporažený
14:55
Rogue One: Star Wars Story
17:10
Želvy Ninja 2
19:05
Sestřička Jackie II (5)
19:30
Sestřička Jackie II (6)
20:00
Dexter (9)
21:00
Aféra III (7)
21:55
Aféra III (8)
22:55
Underworld: Krvavé války
00:30
Šerifská hvězda (6)
01:20
Ray Donovan V (9)
02:20
Viktorie (6)
03:15
Dexter (9)
04:15
Underworld: Krvavé války
06:45
UEFA Europa League
08:20
Walker, Texas Ranger VI (16, 17)
09:55
Walker, Texas Ranger VI (18, 19)
11:25
Teleshopping
11:35
Ripleyho věřte nevěřte
12:25
Ripleyho věřte nevěřte
13:15
Teleshopping
13:30
Válka skladů VII (27, 28)
14:20
Válka skladů VII (29, 30)
15:10
Teleshopping
15:25
Mistři zastavárny XII (31, 32)
16:15
Mistři zastavárny XII (33, 34)
17:05
Walker, Texas Ranger VI (20, 21)
18:40
Válka skladů VIII (1, 2)
19:30
Mistři zastavárny XII (35, 36)
20:20
Kriminálka Las Vegas V (3)
21:05
Kriminálka Las Vegas V (4)
21:55
Černá listina III (17)
22:45
Kriminálka Las Vegas IV (22)
23:30
Kriminálka Las Vegas IV (23)
00:20
Kriminálka Las Vegas V (3)
01:00
Kriminálka Las Vegas V (4)
01:40
Černá listina III (16)
02:20
Černá listina III (17)
03:05
NHL 17/18
04:45
Ripleyho věřte nevěřte

Avengers 2: Vek Ultrona

Akčný dobrodružný film USA (2015). Členovia tímu Avengers znova spájajú svoje sily, aby porazili zlovoľného Ultrona, ktorý chce svojou robotickou armádou zničiť Zem a vyhubiť ľudskú rasu, pretože je…
film JOJ Plus 20:35

Hnev Titanov

film Dajto 20:15

Čarodějky

film Nova Cinema 23:20

Pán prsteňov: Dve veže

Spoločenstvo prsteňa sa rozpadlo, moc temnoty rastie. Boj o Stredozem sa práve začal!
film Dajto 27.10. o 20:15

Avatar

film JOJ Plus 28.10. o 20:35

Loft

film JOJ Plus 28.10. o 23:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email