03:03
05:00
06:00
07:00
08:00
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01:00
02:00
03:00
04:00
05:00
06:00
05:10
Krimi
05:45
Noviny TV JOJ
06:25
Chloe a trpaslíci
08:35
Ja, zloduch 2
10:40
Malá
13:00
Sahara
15:45
Nová záhrada
16:50
Na chalupe
17:55
Nové bývanie
19:00
Krimi
19:30
Noviny TV JOJ
20:25
Šport
20:30
Najlepšie počasie
20:35
Banková lúpež 2
22:50
Rallye smrti 4
01:05
Dobrí chlapci
03:10
Noviny TV JOJ
03:45
Nové bývanie
04:50
Noviny TV JOJ
06:00
Vo svetle noci
06:40
Afrika na pionieri
06:55
PPPíter v Afrike
07:05
Cyklopotulky
07:15
Tiene ruín
07:30
Televíkend
08:00
Živá panoráma
08:30
Kapura
09:20
Farmárska revue
09:45
Nech půdu žít
10:15
Hľadanie stratených svetov
10:45
Família
11:10
Príbehy spod Karpát
11:40
Krásna Ľudmila
13:00
Orientácie
13:30
Ako sa Vinco zaťal
14:50
Folklórny festival Východná 2017 - Čo je dobré, nie je zlé
16:25
Ktosi je za dverami
17:30
Trochu inak s Adelou
18:30
Večerníček
18:35
Myšiak Tip
18:40
Trpaslíci
18:45
Macko Uško
18:55
Ollie a Moon
19:05
Flipper a Lopaka
19:30
Bola raz jedna záhrada
19:40
Zázračný miniateliér
19:50
Slovo
20:00
Správy RTVS v slovenskom posunkovom jazyku
20:10
Zlatá lýra
21:10
Nesmrteľní
22:30
Rodinné sídlo (3/4)
23:30
Rodinné sídlo (4/4)
00:25
Správy RTVS "N"
05:20
Góly - body - sekundy
05:40
Počasie
05:50
Operácia AU! III (2/10)
06:20
Flipper a Lopaka
06:45
Ollie a Moon
07:00
Čas na plastelínu
07:04
Lišiak a zajuška
07:15
Ollie a Moon
07:25
Včielka Maja - Nové dobrodružstvá
07:35
Hlavule
07:50
Karavan
08:05
Lassie - Nové dobrodružstvá II
08:25
Zázračný ateliér
08:50
Táraninky
09:05
Poraď si
09:35
Mami, kúp mi psa (7/10)
10:10
Strecha sveta
11:00
Slovensko v obrazoch
11:30
Svet v obrazoch
11:55
Rio Bravo
14:10
Agatha Christie: Poirot IV
15:05
Zlaté časy
16:15
Keby som mal pušku
17:50
Pečie celé Slovensko
19:00
Správy RTVS
19:55
Góly - body - sekundy
20:16
Informácia pre tipujúcich: KENO 10, Keno Joker, Loto, Joker, Loto 5 z 35
20:20
Počasie
20:30
Mária z Nazaretu (1/2)
22:15
Mária z Nazaretu (2/2)
00:00
Správy RTVS "N"
00:50
Počasie
01:00
Keby som mal pušku
02:30
Zlaté časy
03:35
Správy RTVS "N"
04:25
Strecha sveta
06:00
Večer Milana Markoviča
07:25
Kniha dňa
07:30
Zahrajte mi takúto
08:15
Varím, varíš, varíme
08:25
Varím, varíš, varíme
08:40
Žiť je úžasné
08:55
Muž, ktorý skorumpoval Hadleyburg
09:40
Staré... ale hity
10:20
Vlastnými slovami
10:55
Nebíčko v papuľke
11:25
60 plus
11:30
Zdravý chrbát
11:35
KLUB 3
12:15
Svetobežník
12:25
Svetobežník
12:40
MA-TEL-KO
13:10
Hádaj, kto nás pozval
13:40
Ako to funguje
14:05
Bolkoviny
14:45
Nemocnica na okraji mesta (10/13)
15:40
Promülle
16:25
Drišľakoviny
17:45
Horoskop
18:20
Ide pieseň okolo
19:00
Správy RTVS (226)
19:55
Kniha dňa
20:00
Četnícke humoresky (3/13)
21:15
Chobotnica III (6/7)
22:15
Nočná pyramída
23:00
Clippato
23:30
História jedného dokumentu
05:00
Dobre vedieť!
06:00
Televízne noviny
06:55
Susedia
07:40
Príbehy Toma a Jerryho
08:10
Zajac Bugs a káčer Duffy
08:30
Tom a Jerry
08:40
Esá z pralesa
10:45
Upírie sestry 3
12:50
Bláznivý tábor
14:45
Mamin frajer je postrach
16:30
Horná Dolná XIII (1)
17:45
Horná Dolná XIII (2)
19:00
Televízne noviny
20:05
Počasie
20:20
Športové noviny
20:30
Aligátory útočia
22:25
Pandémia: Záverečný boj
00:20
Aligátory útočia
02:10
Pandémia: Záverečný boj
03:35
Horná Dolná XIII (2)
05:00
Chicago Fire III (6)
05:55
Kapitánka môjho srdca
07:15
Smotánka
08:20
Reflex
10:10
S hlavou v oblakoch (143)
11:25
S hlavou v oblakoch (144)
12:20
S hlavou v oblakoch (145)
13:20
S hlavou v oblakoch (146)
14:20
S hlavou v oblakoch (147)
15:20
Rosamunde Pilcherová: Láska zo susedstva
17:20
Svadobný pochod 5: Veľké výročie
19:15
Zámena manželiek
20:30
Sezn@mka
22:30
Pán Church: Najlepší priateľ
00:40
Sezn@mka
02:10
Pán Church: Najlepší priateľ
03:45
Rosamunde Pilcherová: Svadobný sľub
06:15
Bolek a Lolek idú do sveta
06:35
M.A.S.H (150)
07:05
M.A.S.H (151)
07:35
M.A.S.H (152)
08:05
M.A.S.H (153)
08:35
M.A.S.H (154)
09:05
Prima SVET
09:40
Prima ČESKO
10:05
Rozpáľ to v Španielsku, šéfe!
11:00
PARTIA Terezie Tománkovej
11:55
Receptár prima nápadov
12:55
"Libovky" Pepu Libického
13:10
Vychytávky Láďu Hrušku
13:55
Temný Kraj (12)
15:25
V.I.P. vraždy II (11)
16:50
Cena za štěstí
18:52
Počasie
18:55
HLAVNÉ SPRÁVY
19:40
Krimi správy
19:55
SHOWTIME
20:15
Muzzikanti
22:50
Nezastaviteľný muž
01:00
Dnes zomrieš!
02:55
Odvrátená tvár Paríža (4)
04:50
Mama na zabitie (6)
07:35
Slunečná (88)
08:50
Velmi křehké vztahy III (45)
10:00
Einstein - Případy nesnesitelného génia (5)
11:15
RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ
12:10
Vychytávky Ládi Hrušky
12:50
Temný Kraj (10)
14:05
Slunečná (89)
15:30
Nikdo není dokonalý
16:45
Tescoma Prima vařečka
17:15
Tescoma Prima vařečka
17:50
Show Jana Krause
18:55
Hlavní zprávy
19:40
Krimi zprávy
19:55
Showtime
20:15
Jak se staví sen
21:20
Spoutaná láska (48)
22:35
Prima SVĚT
23:00
Velmi křehké vztahy III (46)
00:15
Tescoma Prima vařečka
00:50
Tescoma Prima vařečka
06:20
Banánový Joe
08:45
Letecké katastrofy IX (8/8)
11:30
Za nepriateľskou čiarou (10)
12:35
Za nepriateľskou čiarou (11)
13:45
Columbo (12)
15:50
Letecké katastrofy IX (8/8)
17:50
Prvé oddelenie II
18:20
Bez stopy (11)
20:10
Medzi náhrobnými kameňmi
22:30
Anatómia zločinu (6)
00:05
Najhľadanejší III (20)
01:05
Zabi ma, Mary! (1/6)
01:55
Zabi ma, Mary! (2)
02:45
Zabi ma, Mary! (3)
03:40
Zo srdca a z duše
05:10
Aj múdry schybí
06:10
Kredenc
06:35
Partička
08:15
Kredenc
09:30
Partička
10:25
Teória veľkého tresku VII (10)
11:05
Teória veľkého tresku VII (11)
11:50
Dva a pol chlapa X (17/23)
12:30
Priatelia X (3)
13:00
Priatelia X (4)
13:25
Teória veľkého tresku VII (14)
13:55
Teória veľkého tresku VII (15)
14:20
Teória veľkého tresku VII (16)
14:45
Teória veľkého tresku VII (17)
15:15
Priatelia X (5)
15:50
Priatelia X (6)
16:20
Dva a pol chlapa X (19)
16:50
Dva a pol chlapa X (20)
17:20
Mladý Sheldon III (16)
17:45
Mladý Sheldon III (17)
18:10
Krok za krokom V (23/24)
18:40
Krok za krokom V (24/24)
19:10
Susedia
20:05
Fortuna liga: DAC 1904 - B. Bystrica
22:40
Góóól!
23:35
Dnes ja, zajtra ty
01:30
Športové noviny
01:40
Nebo, peklo, Pročko
02:30
Atletiko Cvernofka
03:15
Silvánovci
05:05
Kinosála
05:15
Domy na brehu jazera (13/13)
06:00
Simpsonovci XX (13/21)
06:30
Simpsonovci XX (14/21)
07:00
Malý kúsok raja (4)
07:35
Malý kúsok raja (5)
08:20
Domy na brehu jazera II (1/13)
09:20
Nové bývanie
10:20
Lovci ostrovov
10:50
Veľké vlakové putovanie po Európe IV (2)
12:35
Ako básnikom chutí život
14:55
Zrelé víno
16:55
Prvý vo vesmíre
20:00
Ja, zloduch 2
22:00
Knight Rider (11)
23:00
Knight Rider (12)
23:55
ATTILA z vrcholu až na dno a zase späť (7)
00:50
Walking Dead X (13)
01:55
Walking Dead X (14)
02:40
Päťdesiat odtieňov temnoty
04:25
Kutyil s.r.o. (9)
05:00
Hl. správy-záznam
05:30
Dokument
06:00
Hl. správy-záznam
06:30
Záchranári
07:00
Správy
07:30
Dobré správy
08:00
Motoring
09:00
Správy
09:30
Šport+
10:00
Správy
10:30
Svet technológií
10:45
Naše potraviny
11:00
V politike
12:00
Žurnál
12:20
Šport+
12:30
Portrét
13:00
Správy
13:30
Zdravie na TA3
14:00
Správy
14:30
Týždeň vo filme
15:00
Správy
15:30
Investujeme
16:00
Žurnál
16:20
Šport+
16:30
Cesta do života
17:00
Správy
17:30
Showbiz
18:00
Štúdio TA3
18:30
Hlavné správy
18:55
Šport+
19:10
Dokument
19:35
Štúdio TA3
20:00
V politike
21:00
Správy
21:30
Portrét
22:00
Žurnál
22:30
Šport+
23:00
Správy
23:30
Hl. správy-záznam
00:00
Šport+
00:30
V politike
01:30
Hl. správy-záznam
02:00
Správy
02:30
Štúdio TA3
03:00
Správy
03:30
Hl. správy-záznam
04:00
Správy
04:30
Štúdio TA3
06:00
Dievčatko z iglu II
06:20
Zajac Bugs a káčer Duffy II (17, 18)
07:10
Scooby-Doo, ako sa máš? II (11, 12, 13)
08:20
Brémski mestskí muzikanti
09:35
Princezná z mlyna (2)
10:40
Láska na stráženie
12:40
Sanitka 2 (7)
13:55
Sanitka 2 (8)
15:05
Bobule
17:00
Jak básníci neztrácejí naději
19:30
Televízne noviny, Športové noviny, Počasie
20:20
Policie Modrava III (6)
21:30
Kriminálka Anděl (7)
22:40
Ocean's Eleven: Dannyho jedenástka
00:55
Gróf Monte Christo
03:15
Babicove dobroty (1)
03:45
Brémski mestskí muzikanti
04:45
Novashopping
05:20
Etiketa
05:30
Z metropoly
06:00
Zaujímavosti z regiónov
06:25
Osudové lásky
06:50
Kantor Ideál
08:25
Úsmevy Vladimíra Párala
09:00
Všetko, čo mám rada
09:45
Kalendárium
10:00
Túlavá kamera
10:30
Objektív
11:00
Veľké sedlo (7)
11:55
Vlak detstva a nádeje (6/6)
12:50
Postrehy odinakiaľ
13:00
Správy
13:05
Vodnícka čertovina
14:05
O veľkom nose
14:40
Zlatý ostrov
15:25
Sedem žien Alfonza Karáska
16:05
Alfons Karásek v kúpeľoch
16:45
Dynastia Novákovcov (7/13)
17:40
Na dvore je kôň, šéfe!
18:55
Udalosti o chvíľu a počasie
19:00
Udalosti
19:52
Góly, body, sekundy
20:05
Žrebovanie Športky a Šance
20:10
Čierni baróni
21:50
Sovie hniezdo
22:54
Výsledky žrebovania Šťastných 10
22:55
Murdochove záhady XV
23:45
Detektív Endeavour Morse III
01:15
Sviatočné slovo pomocného brnianskeho biskupa Pavla Konzbula
01:20
Klenoty našej krajiny
01:50
Žiješ len 2x
02:15
Žiješ len 2x
02:45
Bolkoviny
03:35
Banánové rybičky
04:05
Bývanie je hra
04:30
Záhrada je hra
04:55
Pod pokrievkou
05:00
Babylon
05:30
Maléry prvej republiky (6/8)
06:00
Postrehy odinakiaľ
06:05
Maléry prvej republiky (7/8)
06:30
Mestá bez bariér
06:40
Hirošima - počiatok atómového veku
07:30
Československý filmový týždenník 1972 (1422/2379)
07:45
Hľadanie strateného času
08:05
Hitlerov kruh zla (6/10)
09:00
Smrť v kláštore
10:30
Miloš Forman - Čo ťa nezabije... (1/4)
11:25
Pýcha a vášeň
13:35
Kráľovstvo divočiny: Vydry, Singapur
14:05
Starobylé stavby
14:55
Malajzia, perla juhovýchodnej Ázie
15:50
Traja mušketieri 2
17:30
Divoká Aljaška (3/3)
18:25
Dánsko, od Vikingov k budúcnosti
19:20
Zaujímavosti z regiónov
19:50
Správy v českom znakovom jazyku
20:00
Bledý jazdec
22:00
Katapult
23:30
Keď vylezie pavúk (1/2)
01:05
Babylon Berlín III (6/12)
01:50
Svet v plameňoch (7/7)
02:50
Zo zoo do zoo
03:15
Hranice dokorán - Rozmówki polsko-czeskie
03:40
Zrušíme telocvik
04:05
Návrat ovocných stromov do krajiny
04:20
Babylon
04:45
Náš vidiek
05:30
Štěstí jako lék
06:50
Poslední turné
08:30
Teleshopping
09:05
Pan
11:00
Mravenčí polepšovna
12:30
Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery
14:10
Tulipánová horečka
16:00
Kopí osudu
18:15
Když se setmí
20:00
Matrix Reloaded
22:30
Constantine
00:50
Prci, prci, prcičky: Nahá míle
02:40
Noční zvířata
04:45
Soukromá válka pana Wilsona
06:00
Na zámku
07:20
Divoký anděl (39)
08:20
Krejzovi (79)
09:45
Jak se staví sen
10:25
Vychytávky Ládi Hrušky
11:05
Zázraky života (13)
12:15
Vraždy odvedle
14:00
Doktor z hor: Nové příběhy VIII (7)
15:00
Doktor z hor: Nové příběhy VIII (8)
16:00
Krásná Fatmagul (98)
17:00
Krásná Fatmagul (99)
18:00
Doktor z hor: Nové příběhy VIII (9)
19:00
Doktor z hor: Nové příběhy VIII (10)
20:00
Kult smrti
21:55
Zoufalé manželky VII (23)
22:50
Poklad z půdy
23:55
Krásná Fatmagul (98)
00:55
Krásná Fatmagul (99)
01:55
Plastická chirurgie s. r. o. VI (10)
02:50
Plastická chirurgie s. r. o. VI (11)
03:45
Divoký anděl (39)
04:45
Na zámku
05:00
Umění je cool
06:10
Pevnost Boyard (3)
08:45
Pevnost Boyard (4)
11:10
Autosalon.tv
12:25
Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (20)
13:30
Simpsonovi VIII (9)
13:50
Simpsonovi VIII (10)
14:20
Simpsonovi VIII (11)
14:50
Simpsonovi VIII (12)
15:20
Ace Ventura 2: Volání divočiny
17:15
Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (21)
18:15
Simpsonovi IX (12)
18:45
Simpsonovi IX (13)
19:15
Simpsonovi IX (14)
19:45
Simpsonovi IX (15)
20:15
Doly krále Šalamouna
22:20
Barbar Conan
01:10
Simpsonovi IX (12)
01:40
Simpsonovi IX (13)
02:05
Simpsonovi IX (14)
02:35
Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (21)
03:35
Re-play
04:10
Re-play: Tutorial
04:40
Narcos (7)
06:00
Amorov šíp
07:25
Scoob!
09:00
Láska pod olivovníkom
10:20
Once
11:45
Mrazivá pasca
13:35
Rozmarný duch
15:15
Operácia Mincemeat
17:20
Blade Runner 2049
20:00
Film roka
21:55
Dannyho dvanástka
00:00
Candyman
01:30
Once
03:00
Westworld IV (8)
04:00
Prvý kontakt
05:10
Covidové deníky z New Yorku
06:00
Den nezávislosti: Nový útok
08:00
Godzilla vs. Kong
09:50
Zataženo, občas trakaře
11:20
Kung Fu (9)
12:05
Mé nové Já (9)
12:30
Mé nové Já (10)
13:00
Krev šampiona
14:55
Rozhovory s přáteli (3)
15:25
Rozhovory s přáteli (4)
16:00
Letuška (7)
16:45
Letuška (8)
17:35
Geniální přítelkyně III (8)
18:55
Sektor II (2)
20:00
Westworld IV (7)
21:00
Euforie (8)
22:05
Ticho (4)
23:00
Batman
01:50
Naši a já
03:25
Ticho (4)
04:20
Zvrácená
06:35
Válka skladů V (3)
06:55
Válka skladů V (5)
07:20
Mistři zastavárny XV (21, 22)
08:10
Mistři renovací III (15, 16)
09:05
Bratři v dieselu (25)
09:55
Teleshopping
10:40
Kobra 11 XI (11, 12)
12:30
Teleshopping
13:20
Strážci hranic: Austrálie VII (3, 4)
14:15
Válka skladů V (6, 7)
15:10
Mistři zastavárny XV (23, 24)
15:55
Spartan: Týmová výzva II (2)
16:50
Kobra 11 XII (1, 2)
18:45
Válka skladů V (8, 9)
19:40
Mistři zastavárny XV (25, 26)
20:30
Anděl smrti
22:50
Kobra 11 XII (1, 2)
00:45
Záchranáři severských silnic V (5)
01:40
Záchranáři severských silnic V (6)
02:25
Strážci hranic: Austrálie VII (3, 4)
03:10
Mistři zastavárny XV (25, 26)
03:45
Český motorsport 2022 (6)
04:15
Pilníkovo pozdní odpoledne 2022
09:00
Dědictví na úvěr
09:50
Plavci 77
10:45
Jsem do tebe blázen IV (15/23)
11:10
Jsem do tebe blázen IV (16/23)
11:35
Rajské zahrady II (5)
12:00
Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
12:25
Klub přátel dechovky
13:00
Šumavské pivovarské muzeum
13:10
Jsem do tebe blázen IV (17/23)
13:30
Jsem do tebe blázen IV (18/23)
13:55
Co za to stálo...
14:30
Kojak IV (18)
15:20
Kojak IV (19)
16:10
Souboj hitů
17:20
Basketbal: Česko – Chorvatsko
19:30
Hledači času
19:52
Branky, body, vteřiny
20:05
Proč bychom se nebavili, když nám Pánbůh archiv dal
21:15
Dobrý večer s Waldemarem
22:05
Zprávy v českém znakovém jazyce
22:15
Kojak IV (18)
23:05
Kojak IV (19)
23:55
Rajské zahrady II (5)
00:10
Sváteční slovo básníka Davida Bátora
00:15
Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli
00:45
Hledači času
01:00
Expedice Rembaranka 1969: Umění přežít

Barbar Conan

Akční film USA (1982). Neohrožený bojovník Conan zasvětil svůj život pomstě. Hledá a hodlá zničit mocného muže, který mu zabil matku i otce a pobil jeho lid.
film Prima Cool 22:20

Batman

film HBO 3 23:00

Muzzikanti

film Prima 20:15

Fidlikant na streche

Muzikál USA (1971).
film Dvojka 10.8. o 21:50

Podfukári 2

film Dajto 10.8. o 20:30

Barbar Conan

film Prima Cool 14.8. o 22:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.