Parta z penzionu

zábava
Podnikání ve službách není nic jednoduchého. Přesvědčí se o tom Leoš Noha jako majitel penzionu. Protože si včas uvědomí, že tomuto druhu podnikání nerozumí, rozhodne se posílit personál o zkušeného provozního. Tímto krokem osvědčená posádka penzionu Michal Suchánek jako recepční, Richard Genzer jako kuchař a Igor Chmela jako číšník získávají posilu Michala Novotného, který by měl kurz penzionu nasměrovat k světlým zítřkům. Jestli to tak bude a jak to všechno dopadne poznáte v 8 dílech této improvizační show.

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Obchodník so smrťou

Krimitriler USA (2005). Skutočný príbeh z obludného sveta medzinárodného obchodu so zbraňami, v ktorom sa nemilosrdne kšeftuje so smrťou tisícov ľudí na celej Zemi. Obchodník so zbraňami Yuri Orlov…
film JOJ Plus 22:30

Fotograf

film ČT 1 21:00

Zelená kniha

film HBO 3 23:50

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.