Mrtvý bod III (15)

seriál
Z havarovaného letadla CIA unikne bývalý člen teroristické skupiny Sandstorm. Následně se vloupá do bytu Wellera a Jane. Chce s nimi vyjednávat, má pro FBI důležitou informaci o teroristickém útoku, který plánují jeho spoluvězni z havarovaného letadla. Weller se svými lidmi zjistí, že vůdcem celé skupiny je Quinn Bonitaová, žena mrtvého agenta CIA. Je přesvědčena, že za smrt svého manžela se musí pomstít vedení CIA. Weller s Readem spouští akci a Bonitaová je zadržena. Mezitím Crawford uvažuje o zaplacení výkupného za svou unesenou dceru. Jean-Paul, otec uneseného Christophea, však trvá na násilném osvobození unesených.
Hrajú S. Stapleton, J. Alexanderová, R. Brown, A. Esparzaová, A. Johnsonová
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Vodný svet

Triler USA (1995). V dôsledku globálneho otepľovania sa roztopili polárne ľadovce a všetky kontinenty sa ocitli pod vodou. Samotársky Námorník je jedným z tých, ktorí sa adaptovali - za ušami mu…
film JOJ Plus 20:25

Horná Dolná

seriál Markíza 20:30

Lara Croft - Tomb Raider: Kolíska života

film Dajto 20:15

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický film USA (1998).
film Markíza 30.5. o 22:45

Návrat temného rytiera

film Dajto 25.5. o 20:15

Transformers

film Prima Cool 31.5. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.