Očitý svedok (4)

seriál
Créme brulée. Krimiseriál USA (2016). V pitevni sa Helen stretne s agentom Ryanom, ktorý sa ju snaží všemožne odstaviť od vyšetrovania. Sita Petronelliová dostane od šéfa gangu ultimátum. Má nájsť drogy, ktoré patria Mitahovi, v opačnom prípade ju čaká vylúčenie. Pri ich hľadaní zistí, že Chris pracoval ako informátor pre Kamilah. Sita viní sestru zo smrti svojho priateľa, a preto sa jej rozhodne pomstiť. Philip sa podujme pomôcť Lucasovi, aby sa o ňom na škole nešírili klebety.
Réžia S. Peters
Hrajú T. Young, J. Paxton, J. Nicholsonová, G. Bellows, W. Christie, T. Jonesová, M. Murray, A. Brugelová, A. Karzis
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Obchodník so smrťou

Krimitriler USA (2005). Skutočný príbeh z obludného sveta medzinárodného obchodu so zbraňami, v ktorom sa nemilosrdne kšeftuje so smrťou tisícov ľudí na celej Zemi. Obchodník so zbraňami Yuri Orlov…
film JOJ Plus 22:30

Fotograf

film ČT 1 21:00

Zelená kniha

film HBO 3 23:50

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.