Doktori II (22)

seriál
Investor. Seriál USA (2019). Nemocnica Chastain Park sa ocitla vo finančných problémoch. Pomôže jej bohatý pacient, ktorý vyhral v lotérii jackpot? Do nemocnice prijmú nového pacienta. Keď vysvitne, že je to víťaz lotérie, ktorý vyhral jackpot, dr. Bell sa na neho obráti ako na možného záchrancu nemocnice Chastain Park, ktorá sa dostala do obrovských finančných problémov. Alec navrhne, že sa stretne s maklérom orgánov určených na transplantáciu, aby zachránil život Nicolettinej sestry Jessie. Nic sa spočiatku na neho nahnevá, ale keď zlyhajú jej vlastné nápady na riešenie situácie, sama navrhne túto možnosť Conradovi. Devon a Irving pomáhajú Mine spomenúť si na všetky detaily z predošlej noci, kedy operovala sama. Nevie, kde urobila chybu, keď ju dnes Raptor odmietol pustiť na operačnú sálu a zakázal jej vykonať ďalší plánovaný zákrok. Skúsený doktor Conrad Hawkins zaúča idealistického mladého lekára Devona Pravesha do praxe vo veľkej nemocnici. Nováčik Devon odhaľuje, čo sa skutočne odohráva za scénou modernej medicíny. Absolvent medicíny Devon Pravesh nastupuje na stáž do nemocnice Chastain Park Memorial Hospital v Atlante. Jeho školiteľom je doktor Conrad Hawkins, ktorý je síce trochu drsný, ale zato šikovný a skúsený lekár, no najmä geniálny praktik, ktorý musí v zlomkoch sekundy správne vyriešiť zložité situácie.
Réžia J. Turnerová
Hrajú M. Czuchry, M. Dayal, E. VanCampová, B. Greenwood, T. Feldman, M.-J. Warner, J. Mieselová, M. Kanakaredesová, V. Foster, D. Islerová, M. Hogan
Rok výroby 2019
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Doktor Spánok

Horor USA/VB (2019).
film HBO 22:40

Zabijakov osobný strážca

film Dajto 20:15

Detektiv z Hongkongu

film Prima Cool 20:15

Interstellar

Dobrodružný film VB/USA (2014).
film Dajto 24.1. o 20:15

Prepadovka 2

film Markíza 24.1. o 23:00

Hulk

film Markíza 22.1. o 23:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.