Divoké kone (82)

seriál
Rodinný seriál SR (2014). Tereza už vie, že jej rodina neušla do Argentíny, no bola vyvraždená. Albert konfrontuje Osvalda, chce vedieť čo o tom vie. Danka prosí otca o odpustenie. Zuzka chce vedieť, či ju Maroš niekedy podviedol. Šušo navrhne Mery, aby sa k nemu nasťahovala. Boris chce zrovnať statok so zemou. Tereza je presvedčená, že jej rodina neušla do Argentíny, ale vyvraždili ju Rusi. Vrátane jej brata. Všetci premýšľajú, kto je teda Erich? Albertovi pomaly dochádza, že Osvald musí vedieť o vražde Holzmannovcov. Musí ho konfrontovať. Filip prezradí mame, že otec ho vydieral, aby mlčal o jeho nevere. Karol sa pokúsi o zmierenie, no u Simony úspech mať nebude. Danka prosí otca o odpustenie, no Imro je neoblomný. Je nešťastná, že ho sklamala. Imro sa nedá nijak obmäkčiť, a tak sa Danka rozhodne odísť z domu. Zuzka sa pýta Maroša, či ju už niekedy podviedol. Maroš musí s pravdou von a u Volárovcov je sa začína tichá domácnosť. Šušo navrhne Mery, aby sa presťahovala k nim do garsónky. Boris chce Holzmannku zrovnať so zemou, najlepšie čo najskôr. Statok Holzmannka, kde sa uprostred nádhernej prírody chovajú ušľachtilé kone, v sebe ukrýva temné tajomstvo. Keďže minulosť je neúprosná, dobieha svojich aktérov a dávne hriechy sa pomaly začnú vynárať na povrch. V pozadí veľkej ságy zbohatlíckej rodiny Závodských a potomkov starého rodu Karpatských Nemcov - Holzmannovcov sa ukrýva utajený zločin z konca druhej svetovej vojny. Jeho postupne odhaľovanie prichádza až po rokoch, a to vďaka láske dvoch mladých ľudí, Adama a Hany.
Réžia B. Mišík
Hrajú L. Haverl, A. Javorková, I. Romančík, M. Igonda, A. Ďuránová, J. Dobrík, M. Šagátová, P. Višňovský, E. Landlová, R. Halák, I. Vojtek
Rok výroby 2014
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Obchodník so smrťou

Krimitriler USA (2005). Skutočný príbeh z obludného sveta medzinárodného obchodu so zbraňami, v ktorom sa nemilosrdne kšeftuje so smrťou tisícov ľudí na celej Zemi. Obchodník so zbraňami Yuri Orlov…
film JOJ Plus 22:30

Fotograf

film ČT 1 21:00

Zelená kniha

film HBO 3 23:50

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.