Ja, zloduch 3

film
Animovaná komédia USA (2017). Čakajú nás ťažké časy. Vtedy je dobré byť zlý. Bývalý najväčší svetový zloduch Gru sa obrátil na dobráka a zrazu čelí nečakaným problémom. Jeho rodinu ohrozuje rafinovaný zločinec Balthazar Bratt a Mimoni sa od neho odvracajú, pretože už nie je taký zlý, ako kedysi. Nič však nie je stratené, pretože Gru nájde svoje stratené dvojča Drua a získa nové pomocníčky - agentku Lucy Wildeovú a adoptovaný trojlístok uličníc Margo, Edith a Agnes. Bývalý zloduch Gru má problém. Pred nosom mu utiekol najhľadanejší zlosyn na svete, a tak ho vyhodili z práce v Antizlodušskej lige. Mimoni sú čím ďalej nespokojnejší, lebo ich pán už nie je taký zlý, akým býval. Najmladšia dcéra Agnes túži po živom jednorožcovi, ktorý bude neuveriteľne hebučký. A do toho všetkého sa Gru dozvie, že má dvojča Drua, ktoré je mu na nerozoznanie podobné. Teda, až na tie vlasy... Dru je neuveriteľne priateľský a milý chlapík, ktorý si želá, aby ho brat zasvätil do umenia zločinu. Lenže z Grua sa stal zaťatý dobrák, dokonca tak zaťatý, že ním nepohla ani otvorená vzbura Mimoňov, ktorí ho pre slušné správanie opustili. Jediný, pre koho by bol Gru ochotný prejsť dočasne na stranu zla, je jeho večný súper Balthazar Bratt. V osemdesiatych rokoch minulého storočia bol detskou hviezdou populárnej televíznej šou. Na svoju škodu sa však nedokázal vyrovnať s jej koncom, a odvtedy robí zle všade, kade chodí. Nosí retro oblečenie a nemožný účes, počúva staré pesničky na kazetách a ako zbrane používa Rubikovu kocku a žuvacie bubliny. Jednoducho, odporný typ. A keď si mu dovolí tento nedokonalý klon Michaela Jacksona siahnuť na rodinu, Gru využije všetky svoje zlodušské skúsenosti, aby svojich blízkych zachránil. V tom mu nadšene sekunduje jeho novo nájdený brat, dvojča Dru, a Mimoni, ktorí si až vo väzení uvedomili, čo je pre nich v živote najdôležitejšie. A ako sa Mimoni dostali do väzenia? To sa nedá prerozprávať, to treba vidieť!
Réžia K. Balda, P. Coffin
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Obchodník so smrťou

Krimitriler USA (2005). Skutočný príbeh z obludného sveta medzinárodného obchodu so zbraňami, v ktorom sa nemilosrdne kšeftuje so smrťou tisícov ľudí na celej Zemi. Obchodník so zbraňami Yuri Orlov…
film JOJ Plus 22:30

Fotograf

film ČT 1 21:00

Zelená kniha

film HBO 3 23:50

Interstellar

Náš čas na Zemi sa chýli ku koncu. Tím výskumníkov sa odhodlá na najodvážnejšiu misiu v histórii ľudstva: vycestuje z našej galaxie a ich cieľom bude zistiť, či má ľudstvo budúcnosť medzi hviezdami.
film Dajto 30.1. o 20:15

Strážcovia Galaxie

film JOJ Plus 30.1. o 20:25

Obchodník so smrťou

film JOJ Plus 28.1. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.