Naši II (7)

seriál
Starí rodičia. Komediálny seriál SR (2016). Prichádzajú starí rodičia. Babka Milka donesie maškrty a chcela by internet, aby mala spojenie so svetom. Keď si ho kúpi, chce skajpovať, ale bude potrebovať pomoc, veď už len to strašné slovo jej robí problémy. Tomáš dostane od babky nový mobil. Ak Oliver nezabudne zošity, môže si kúpiť pesničku do mobilu. Tomáš si chce dať prepichnúť uši, ale rodičia mu to nechcú dovoliť. Ako si poradia, aby ho od toho šikovne odhovorili? Samko má v nohe triesku a bratia si s radosťou pozrú, ako mu ju mama vyberá. Napokon vysvitne, že to vôbec nebola trieska... Čo to bolo? Komediálny seriál TV JOJ nám ukáže, ako vyzerá denný kolotoč jednej päťčlennej rodiny a aké náročné a krehké umenie je rodičovstvo. Otec a matka zápasia s výchovou troch synov - najstarší Tomáš je zádumčivý introvert, prostredný Oliver je veľký bitkár a najmladší Samko neposedné šidlo. Ako si rodičia Marián a Lujza Rodinovci poriadia s výchovou a nekonečnými otázkami troch večne zvedavých synov?
Réžia P. Begányi
Hrajú L. G. Schrameková, M. Miezga, M. Bolf, D. Krajčík, G. Miler, R. Jakab
Rok výroby 2016
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Hry o život: Skúška ohňom

Nezabudni, kto je nepriateľ. Triler USA (2013). Ich víťazstvo rozžalo medzi ľudom plameň vzbury proti totalite a neodvratne sa schyľuje.
film JOJ Plus 20:25

Vesmírni kovboji

film Dajto 20:15

Cizinec mezi námi

film Nova Cinema 23:50

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 3.8. o 20:00

2012

film Dajto 3.8. o 20:15

Straight Outta Compton

film JOJ Plus 6.8. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.