Hawaii 5.0 VII (18/25)

seriál
Extrémne výbušné! Krimiseriál USA (2017). Detektívi MacGarrett s Dannym uprostred džungle objavia zmiznutý urán, ktorý použil islamský terorista na konštrukciu bomby. Celkom sami, bez mobilného signálu či techniky, musia prepraviť nestabilnú výbušninu cez zradný terén divočiny do bezpečia, skôr než náklad spontánne exploduje. A to bude už o hodinu... Detektív Steve McGarrett zistí, že na ostrove sa skrýva islamský terorista a expert na bomby. Spolu s Dannym peši vyšliapu vysoko do tábora v džungli, kde nájdu ukradnutý urán. Po prestrelke terorista odpáli zápalný mechanizmus bomby. Danny a Steve majú len hodinu na jej zneškodnenie, inak dôjde k explózii. Nemajú mobilný signál a celkom sami s nestabilným a vysokovýbušným nákladom musia prekonať nerovné chodníky divokej džungle plné skrytých nástrah. Hodiny tikajú... Elitný policajný tím Five-0 chráni havajské ostrovy pred zločinom. Detektív Steve McGarrett a jeho vyšetrovací tím Five-0 aj naďalej bojujú proti zločinu na havajských ostrovoch. Prežite peklo v raji! Aj v tieni havajských paliem sa odohrávajú tie najtemnejšie zločiny. Preto má špeciálna operačná policajná jednotka Five-0 povolené aj to, čo je pre iné bezpečnostné zložky absolútne tabu.
Réžia E. Egilsson
Hrajú A. O’Loughlin, S. Caan, D. D. Kim, G. Parková, M. Oka, J. Garcia, Ch. McBride, T. Wily, I. A. Dale, C. Borthová
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Želvy Ninja 2

Akční film USA (2016). Želví nepřítel číslo jedna, přezdívaný Trhač, právě utekl z vězení, kde měl dost času na to, aby vymyslel plán, jak se zelenými mutanty skoncovat. Kvůli jeho realizaci se spojí…
film Prima Cool 20:00

33 životů

film Nova Cinema 20:00

Zabijakov osobný strážca

film Prima 23:25

Tajný život Marilyn Monroe

Miniséria o legendárnej hviezde Marilyn Monroe odkrýva hromadu jej prísne strážených tajomstiev.
film Doma 26.1. o 20:00

King Kong

film Dajto 26.1. o 20:15

Návrat temného rytiera

film Dajto 20.1. o 20:15
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.