Teória veľkého tresku IX

seriál
IX. 20/24 Sheldonova virtuálna prechádzka lesom ostatných motivuje k tomu, aby využili ponuku jednej lekárky na voľnú chatu a strávili spoločný víkend na chate uprostred lesa. Penny s Leonardom a Amy so Sheldonom vyrážajú za dobrodružstvom. Lenže keď ich zastihne silný dážď, je potrebné baviť sa vo vnútri chaty a jedinou možnosťou sa zdá byť hra, v ktorej je potrebné piť. Tá na povrch vynesie nemilé pravdy a nečakané prekvapenia. Bernie s Howardom zatiaľ bojujú s Rajovym entuziazmom okolo tehotenstva. Budú mu musieť vysvetliť, že to oni dvaja čakajú bábätko, nie on. IX. 21/24 Sheldon s Leonardom chystajú večierok so sledovaním Hry o tróny. Príprava je narušená sporom o dôležitosť výročnej schôdze dohody spolubývajúcich a samotnej dohody. Postupne sa medzi všetkými priateľmi vydeľujú dve skupiny. Jedna je zástancom dohody, druhá potom odporcom. Strany majú skutočne prekvapivé zloženie. Do toho prichádza rozhádaní Howard a Raj. Tí sa hádajú o to, že Raj teraz randí s Claire i Emily naraz, ale hoci tvrdí, že trpí, podľa Howarda sa len chváli. Nakoniec sa háda každý s každým a je potrebne nasadiť vlastný život, aby sa skupina opäť stmelila.
Hrajú J. Galecki, J. Parsons, K. Cuocová
Rok výroby 2015
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Hry o život: Skúška ohňom

Nezabudni, kto je nepriateľ. Triler USA (2013). Ich víťazstvo rozžalo medzi ľudom plameň vzbury proti totalite a neodvratne sa schyľuje.
film JOJ Plus 20:25

Vesmírni kovboji

film Dajto 20:15

Cizinec mezi námi

film Nova Cinema 23:50

Chlapectví

Drama USA (2014). Příběh o dospívání jednoho obyčejného kluka, který se natáčel dvanáct let. Mason je sympatický šestiletý kluk, který po rozvodu rodičů žije se starší sestrou Sam a mámou Olivií.…
film Nova Cinema 3.8. o 20:00

2012

film Dajto 3.8. o 20:15

Straight Outta Compton

film JOJ Plus 6.8. o 22:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.