Walking Dead VIII (16/16)

seriál
Hnev. Hororový seriál USA (2017). Rick a jeho ľudia sa pripravujú na rozhodujúcu záverečnú bitku s Neganom a jeho gangom Spasiteľov. Kým sa Hilltop chystá na bitku so Spasiteľmi, Rick, Maggie, Carol, Michonne a Daryl sa snažia vymyslieť bojový plán. Alden s ostatnými Spasiteľmi odlákajú od múru Hilltopu stádo zombie. Aj Spasitelia sa pripravujú na bitku. Eugene dodá Neganovi potrebné náboje. Negan si hneď niekoľko z nich vystrelí a je spokojný. Negan so sebou chce zobrať aj otca Gabriela, aby sa mu vyspovedal. Napríklad, že Ricka oklamal a vedie ho do pasce... Rick so svojou skupinou skutočne narazí na Neganovu pascu. Potom príde na lúku, odkiaľ sa ozýva typické Neganovo pískanie a potom jeho hlas vysielačkou odkáže Rickovi, že nič z toho sa nemuselo stať - jediné, čo od Ricka chcel, bola poslušnosť. Na obzore sa objavia početní Spasitelia, obkľúčia Rickovu skupinu a spustia paľbu. A vtedy nastane šokujúce prekvapenie... Boj zvyšku ľudstva o prežitie v desivom svete, ktorý ovládli neživé krvilačné monštrá zombie, pokračuje. Bývalý šerif Rick Grimes sa snaží zachrániť skupinku ľudí v apokalyptickom svete, ktorý ovládli zombie – agresívne chodiace mŕtvoly. Oveľa väčším nepriateľom sú však zločinecké gangy, ktoré prepadávajú, lúpia, zotročujú a zabíjajú mierumilovných preživších, ktorí si hľadajú nový domov. Pod Rickovým vedením prežili všetky nástrahy apokalyptickej doby, útoky krvilačných zombie aj súkromnej armády psychopatického Guvernéra z Woodbury, až padli do pasce kanibalov v meste Terminus. Dočasný domov našli v mierumilovnom meste Alexandria, odkiaľ ich vyhnali rozpory s miestnymi obyvateľmi, útoky zombie a vražedných Vlkov. Keď Rickova skupina pomáhala mierumilovnej kolónii Hilltop, ktorú terorizuje brutálna banda zabijakov zvaných Spasitelia, zajal ich vodca gangu, nemilosrdný zabijak Negan. Zotročení obyvatelia Alexandrie, Hilltopu a Kráľovstva sa rozhodli spoločne vyraziť do boja so zločinnými Spasiteľmi a zabiť ich vodcu Negana. Začína sa dlhá vojna dvoch nezmieriteľných táborov.
Réžia M. Slovis, G. Nicotero
Hrajú A. Lincoln, N . Reedus, L. Cohanová, D. Guriraová, M. McBrideová, L. James, P. McIntoshová, K. Naconová, S. Ogg, S. Gilliam, A. Mastersonová, J. McDermitt, Ch. Seratosová, M. Lintz, A. Nash, X. Berkley, T. Payne, J. D. Morgan
Rok výroby 2017
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Dostaň ho tam!

Hudobná komédia USA (2010).
film JOJ Plus 22:35

Šialený Max: Zbesilá cesta

film Dajto 20:15

Súboj titanov

film Dajto 22:35

King Kong

Spoznajte ôsmy div sveta – gigantické monštrum z Ostrova lebiek menom Kong!
film Dajto 26.1. o 20:15

Tajný život Marilyn Monroe

film Doma 26.1. o 20:00

Podivuhodný případ Benjamina Buttona

film Nova Cinema 26.1. o 20:00
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.