Krejzovi (94)

seriál
Anna sa snaží prekaziť vzťah Jerryho a Anety, pretože jej Jerry pripadá neseriózny. Keď ale zistí, že má prestížnu školu, tak obráti. Lenže to už sa Aneta rozišla aj s Jerrym a nechce chodiť s nikým. Krejza dal Lukášovi svoj starý fotoaparát, pretože sa Luka chce zúčastniť súťaže. Celá rodina je zdesená z jeho fotiek. Anna chce, aby Bára s Ondrejom zasiahli a Lukáš fotky do súťaže nedal. Zída sa rodinná rada, ktorá napokon rozhodne, aby Luka fotky do súťaže poslal. Tie nakoniec zvíťazia, pretože sú autentické. Napokon sú na neho všetci hrdí. V rádiu je charitatívna zbierka, ktorú organizuje Sabina. Tá ale odovzdá aktivitu Flanderkovej, ktorá veci vymieňa za veci z Flanderkovho skladu. Keď to praskne, dá Sabina na charitu 100-tisíc, ktoré vyhrala na žreb. A na veterine Zdenička vyrieši detektívnu záhadu s miznúcimi kaprami Koi..
Réžia J. Polišenský
Hrajú O. Navrátil, J. Kretschmerová, V. Hybnerová, M. Planková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Dolanský a ďalší
Rok výroby 2018
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mrazivá pomsta

Akčný triler Kan./VB/USA (2019).
film Markíza 20:30

Zodiac

film HBO 20:00

Tvoja tvár znie povedome VII

zábava Nova 20:20

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.