Vtierka Sam (10/13)

seriál
Podivné mesto. Krimiseriál USA (2018). Súkromní detektívi Eddie a Samantha sa vydávajú do mesta Stillwater, aby pomohli mladíkovi, ktorého invalidná matka zmizla. Okolnosti naznačujú možnosť, že ju uniesli mimozemšťania. Túto teóriu podporujú často hlásené pozorovania UFO v histórii mesta, a tiež fakt, že chorá žena nie je jedinou nezvestnou osobou. Je možné, že sa v tomto podivnom meste skutočne zjavujú mimozemšťania a unášajú ľudí? V kalifornskom meste Stillwater pozorovali UFO už v roku 1972. V súčasnosti je táto téma opäť aktuálna, pretože miestni obyvatelia začali miznúť bez stopy. Aj mladík Cooper Winston verí, že jeho chorú matku, ktorá je pripútaná na invalidný vozík, uniesli mimozemšťania a najme si Eddieho a Samanthu, aby vyšetrili jej zmiznutie. Keď súkromní detektívi dorazia do slnečnej vinárskej oblasti Kalifornie, ukáže sa, že Cooperova nevládna matka nie je prvou obeťou únosu. Aj iní pacienti bez stopy zmizli, ale neskôr sa vrátili vyliečení. Samanthu vzrušuje prítomnosť ufónov, ale skeptický Eddie si myslí, že existuje prosté pozemské vysvetlenie zmiznutia chorej ženy. Ale keď detektívi narazia na nevysvetliteľné stopy a úkazy, sami začínajú veriť, že pravda je naozaj vo hviezdach. Sam a Eddie pokračujú vo vyšetrovaní, ale napokon aj oni zmiznú bez stopy - doslova sa po nich zľahne zem! Televízna hviezda Samantha sa po návrate z liečenia pripravuje na veľkolepý návrat. V rámci hereckej prípravy na novú úlohu sleduje pri práci súkromného detektíva z Los Angeles. Vďaka prirodzenému talentu a skúsenostiam získaných z nedávnej postavy policajnej dôstojníčky v televíznom seriáli dokáže byť mimoriadne užitočná pri vyšetrovaní. A tak náhoda zariadi, že dve celkom odlišné osobnosti - herečka a detektív - sa musia spojiť do jedného profesionálneho tímu.
Réžia R. Lieberman
Hrajú R. Bilsonová, E. Cibrian, X. de Guzman, A. O’Brienová, J. Gavaris, A. Leeová, J. Gavaris, L. Thompson
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.