Escobar

film
Snímek ESCOBAR vypráví neobyčejný příběh bouřlivého milostného vztahu mezi nejslavnější kolumbijskou novinářkou Virginií Vallejovou (Penélope Cruzová) a jedním z nejobávanějších narkobaronů na světě Pablem Escobarem (Javier Bardem). Když se Virginia poprvé setká s Pablem, uchvátí ji silným charismatem a nakažlivou láskou k vlasti i svým blízkým. Zatímco jejich vášnivý poměr nabírá na intenzitě, stupňuje se i brutální násilí a tyranie obklopující Escobarovo impérium. Když se svět kolem ní začne hroutit, Virginia se musí rozhodnout, zda bude podporovat muže, kterého miluje, nebo pomůže zničit jednoho z nejkrutějších zločinců planety v tomto úžasném příběhu inspirovaném skutečnými událostmi z Virginiina úspěšného memoáru.
Réžia F. L. de Aranoa
Hrajú J. Bardem, P. Cruzová, P. Sarsgaard, J. Restrepová, Ó. Jaenada
Rok výroby 2017
Krajina Bulharsko, Španielsko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.