Modrý kód (104)

seriál
Přestože měl mít David volno, aby se mohl připravovat na kongres v Anglii, musí zaskočit za Ninu. K přípravě se dostane až v noci a zůstává s Ninou přes noc ve své laboratoři, aby mu pomohla. Filip chce po Saše, aby u matky zařídila audit, který bude namířený proti Bojanovi. Bára jde s Rasputinem navštívit Společenství na statek, při meditaci se Báře udělá nevolno. Rasputin jí ihned, i přes Jindřichovi námitky, převeze do nemocnice. A David řeší případ boxera, který tajně bere steroidy.
Réžia J. Polišenský
Hrajú S. Laurinová, M. Němec, R. Zach, I. Chmela, D. Gránský, J. Stryková, J. Štěpnička, M. Procházková, O. Rychlý, P. Konáš, S. Nováková, A. Chocholatá
Rok výroby 2018
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.