Inga Lindströmová: Ten pravý

film
Slamená vdova Luisa sa ocitla v úzkych, keďže jej opatrovateľka detí na poslednú chvíľu zrušila nástup. Teraz sa musí o svoje deti - Tinu a Sama - postarať sama a popri tom zvládnuť viacero zamestnaní. Jej manžel, otec rodiny Stefan, sa totiž z neznámych dôvodov nevrátil zo zahraničnej cesty. Pred jej dverami sa však nečakane ocitne Ben, ktorého Luisa mylne považuje za pomocnú silu z au-pair agentúry. Ben je v skutočnosti spisovateľ skrývajúci sa pred svojím agentom. Deti, ktoré sa stále nevyrovnali s odchodom svojho otca, potešilo, že konečne je v dome aj nejaký chlap, Luisin svokor Ole však Benovi nedôveruje. Dokonalý chaos nastane, keď sa na scéne nečakane objaví Stefan...
Réžia U. Witte
Hrajú N. Fuhrmannová, P. Kiwitt, R. Joswig, J. Weigend, G. Marischka
Rok výroby 2016
Krajina Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.