Deväť životov

film
Nemôžete zabrzdiť muža, ktorý je nezastaviteľný a pred ničím necúvne! Je totiž na úteku – a jeho čas sa kráti... Dlhá anotácia: Bývalého člena jednotky špeciálnych vojenských operácií Deana Cagea (Wesley Snipes) omylom považujú za agenta CIA a... Unesú! Únoscovia mu navyše vstreknú do tela drogu, pomocou ktorej dokážu ovládať jeho myseľ. Chcú totiž využiť jeho schopnosti získané pri špeciálnom výcviku... Dean má len jeden jediný deň na záchranu svojho života! Musí preto urýchlene utiecť, nájsť protilátku a zahnať démonické predstavy, ktoré sa objavujú v jeho hlave pod vplyvom drogy. Ak sa mu to totiž nepodarí, na konci dňa bude mŕtvy...
Réžia D. Carson
Hrajú W. Snipes, J. Obradorsová, S. Wilson, A. Akinnuoye-Agbaje, K. Coates
Rok výroby 2004
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.