Temný kraj II (7)

seriál
Démoni 1/2. Seriál ČR (2019). Nový šéf mordparty Petr Kraj pracuje s kolegami v Prahe na prípade nájdených kusov ľudských tiel, ktorý budí záujem senzácie chtivých médií. Krvavá stopa po nezvestnej investigatívnej novinárke vedie na pitevňu a tiež do astronomického ústavu, kde sa čachruje s financiami na vedecký výskum. Na vidieku sliedi okolo stanice čudák s kozou briadkou a brutálne ubitá výpravkyňa nie je jeho posledná obeť. Na okresnom oddelení vládne napätie. Na fare sa zjaví nečakaná dámska návšteva s démonom alkoholu v pätách a opustený Egon sa zatúla. Ako sa ubrániť zimnej depresii a ambicióznej manželke? Kto sa nechá ovládať svojimi démonmi? Hrajú: L. Vaculík, K. Nováková-Badinková, J. Teplý, K. Zima, M. Trnavský, S. Rašilov, T.Kostková, J. Novotný, Z. Studenková, R. Nebřenský, K.Halbich, D. Suchařípa , L. Kunz, Z. Kajnarová, K. Špráchalová, V. Čermák Macková, J. Kubánik, M. Havelka, pes Tobiáš a ďalší.
Réžia J. Bártů
Hrajú L. Vaculík, K. Nováková-Badinková, J. Teplý, K. Zima, M. Trnavský, S. Rašilov, T. Kostková, J. Novotný, Z. Studenková, R. Nebřenský, K. Halbich, D. Suchařípa, L. Kunz, Z. Kajnarová, K. Špráchalová, V. Č. Macková, J. Kubánik, M. Havelka, p. Tobiáš a ďalší
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.