Ano, šéfe!

zábava
Na nakrúcanie tohto dielu sa šéf naozaj tešil. Dúfal, že nedávno znovuotvorená reštaurácia Bohéma v budove brnenského Janáčkovho divadla splní jeho predpoklady o tom, ako má vyzerať poriadny podnik. A na prvý pohľad to tak naozaj vyzeralo. Reštaurácia je skutočne pekná, ale zúfalo prázdna. A práve to bol dôvod, prečo si obaja majitelia Zdeňka Pohlreicha do reštaurácie pozvali. Každý mesiac prerábajú veľké peniaze a zmenu nutne potrebujú. Pri bližšej kontrole však šéf zistí, že všetko tak trochu pripomína príslovie o navoňanej biede. Zúfalý nedostatok financií sa prejavuje na každom kroku a ani kuchyňa nie je výnimkou. Dlhy tak ovplyvňujú úplne všetko od vzťahov so zamestnancami až po vzťahy s dodávateľmi. Šéf si preto prestáva byť istý, či s týmto problémom dokáže pohnúť. Zvlášť, keď proklamovaná spolupráca majiteľov vyznieva evidentne naprázdno. A tak tu naplno vytrysknú veľké emócie, ktoré v sebe niektorí dlho dusili. Tento diel by vzhľadom k svojmu šokujúcemu záveru mohol mať podtitul na nože! Nenechajte si ujsť reprízu zaujímavého dielu relácie Áno, šéfe! na Prima PLUS.
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Denné svetlo

Akčný triler USA (1996). V minulosti utrpel ťažkú porážku, ktorá sa skončila tragédiou. Trpká skúsenosť ho ženie vpred a dnes je odhodlaný zvíťaziť. Bývalý záchranár bojuje s časom pri záchrane…
film JOJ Plus 20:25

Pulp Fiction: Historky z podsvětí

film HBO 3 23:50

Cliffhanger

film Dajto 20:15

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Vlk z Wall Street

film ČT 2 1.11. o 21:50
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.