Krejzovi (95)

seriál
Podivný případ se psem. Seriál ČR (2018). Flanderková má podozrenie, že Bára má milenca. Videla ju vchádzať do hotela. Nakoniec sa ukáže, že si Bára chodí do hotela s Ondrejom oddýchnuť a vyspať sa. Danku začína baliť Jerry, ktorý chodil s Anetou. Aj keď sa tomu Danka bráni, Jerry je jej sympatický. Nakoniec ho pošlú do hája obe, Danka i Aneta. Lukáš opravuje Krejzovi počítač, aj keď je v záruke. Následne potom Krejza so zárukou neuspeje, pretože sa zistí, že na ňom už niekto pracoval. Lukáš musí začať učiť deti, aby Krejzovi zaplatil nový počítač. A Peter nájde v črevách psa drogy.
Réžia J. Polišenský
Hrajú O. Navrátil, J. Kretschmerová, V. Hybnerová, M. Planková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Dolanský a ďalší
Rok výroby 2018
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 23:35

Zelený sršeň

film Dajto 20:15

Kick-Ass 2

film JOJ Plus 22:40

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.