Dr. House (15)

seriál
Zákon mafie. Seriál USA (2005). Vplyvný mafián Joey Arnello sa rozhodne svedčiť pred federálnym súdom a dostane sa do programu na ochranu svedkov. Po hádke s bratom však skolabuje a súdny príkaz donúti Housea, aby rýchlo zistil príčinu. Vedenie je zdesené, že liečba pacienta pod ochranou polície neprinesie nemocnici žiadne peniaze. Kým House sa snaží pacienta diagnostikovať a vyliečiť, mafiánov brat Bill by bol rád, keby sa liečenie naťahovalo čo najdlhšie a zabránilo Joeymu svedčiť pre súdom. Lekári si myslia, že ide o hepatitídu C, ale pacientove záchvaty sa opakujú. House prichádza s nevšedným spôsobom liečby a pacientovu krv filtruje cez pečeň živého prasaťa. Následné testy vylúčia žltačku a House hľadá toxín, ktorý by pacientovi mohol spôsobiť tak ťažkú otravu. Jeho poslaním je zachraňovať životy a liečiť pacientov. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia T. Hunter
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová, J. Spencer
Rok výroby 2005
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 20:15

Letec

film ČT 2 21:55

Dokonalý trik

film Nova Cinema 20:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.