Šakal

film
Při společné akci amerických a ruských bezpečnostních sil je zabit bratr mafiánského bosse Tereka Murada. Ten se rozhodne pomstít a objedná si za sedmdesát milionů dolarů profesionálního zabijáka Šakala, aby odstranil ředitele FBI. Vrah pracuje vždy sám, je znám pouze podle jména, ale nikdo neví, kdo je, jak vypadá nebo jestli vůbec existuje. Jediný, kdo je schopen Šakalovu identitu odhalit, je bývalá baskická teroristka Isabella, ukrývající se v USA pod novým jménem. Na to, aby ji našli, však potřebují ještě někoho. Jejího bývalého milence Declana, který si odpykává trest ve vězení. Declan za určitých podmínek souhlasí se spoluprací a vydává se po Isabelliných a Šakalových stopách.
Réžia M. Caton-Jones
Hrajú R. Gere, B. Willis, S. Poitier, D. Venoraová, T. Harperová
Rok výroby 1997
Krajina Spojené štáty, Spojené kráľovstvo, Nemecko, Japonsko, Francúzsko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.