Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka

film
Krátka anotácia: Film vychádzajúci z populárneho televízneho seriálu Okresní přebor. Anotácia: Film vychádza z populárneho televízneho seriálu Okresní přebor. Ako už naznačuje názov, vo filme sa objaví legendami opradená postava trénera Josefa Hnátka. Pretože v seriáli sa tento muž vyskytoval len ako popol rozprášený na ihrisku, rozhodli sa tvorcovia, že ho divákom predstavia v jeho žijúcej podobe. Príbeh celovečerného filmu je situovaný do doby jeho života a rozohráva dilemu muža, pre ktorého je futbal celý jeho život. Dokonca viac ako život. Dlhá anotácia: Slavoj Houslice má futbalový tím a trénera Pepíka Hnátka, ktorého sa všetci boja. Kapitán tímu Jirka Luňák sa mu snaží dostať do priazne, ale s ostatnými spoluhráčmi ho za chrbtom ohovárajú. Dúfa, že to bude práve on, kto by mohol po ňom prevziať funkciu. Lenže Hnátek sa do penzie nechystá. Tréner Hnátek svojim zverencom nariadi ďalší tréning. Tí sa však dohodnú a na tréning neprídu. Rozčúlený tréner začne behať po dedine a snaží sa ich k tomu donútiť všetkými možnými prostriedkami. Nakoniec však zostane ležať pred svojim domom v bezvedomí. Uvedomí si, že s ním niečo nie je v poriadku a vyhľadá lekára. Dozvie sa, že prekonal infarkt a musí ísť na vyšetrenie. Výsledok ho nepoteší- potrebuje nové srdce! Hnátek sa to za každú cenu snaží udržať v tajnosti. Nakoniec sa všetko dozvie zdravotník tímu a od neho aj všetci hráči. Povie im, že tréner odmietol nové srdce len preto, že darcom bol slávista!
Réžia J. Prušinovský
Hrajú M. Krobot, O. Vetchý, L. Sobota, D. Novotný, J. Pokorná, J. Kohák
Rok výroby 2012
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.