Krejzovi (98)

seriál
Danka zistí, že sa Honza bojí výšok a donúti ho vyliezť na horolezeckú stenu. Tým sa dostane ich vzťah opäť na bod nula. Krampera priniesol králika s veľkými semenníkmi. Pavol si myslí, že má bruceliózu. Keď rodina králika zje, je Bára v panike, že príde o dvojčatá. Ale to sa nestane, pretože zjedli iného králika. Za Ondrom prišla jeho mama. Chce po Luďkovi, aby jej podpísal papier, že sa vzdáva svojho podielu vo firme, ktorú majú spoločne. Luděk to nakoniec urobí a Ivanu vyhodí. Anna sa začína správať čudne. Neprudí, nevarí, nechodí do práce a dokonca sa ani neháda s Anetou. Ukáže sa, že Anna jednoducho cíti krivdu, že sa nestala riaditeľkou. Petr má o Annu strach, aby neochorela. Nakoniec za ňou dorazí kolegyňa z banky, ktorá chce, aby zasiahla. Leon totiž chce urobiť nejakú nekalosť. Anna tomu sprvu neprikladá význam a kolegyňu vyhodí. Potom jej to nedá a začína konať. Všetko sa razom do starých koľají a je to zase Anna.
Réžia L. Kodad
Hrajú O. Navrátil, V. Hybnerová, M. Planková, F. Blažek, J. Šťastný, M. Suchánek, I. Korolová, M. Novotný, J. Dolanský a ďalší
Rok výroby 2018
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (16)

Krimiseriál USA (2008). Tým FBI pátrá po luxusní prostitutce, která zabíjí bohaté muže středního věku z nejvyšších vrstev. Právě proto se určití lidé pokoušejí věc ututlat.
seriál Nova Action 23:40

Hokejový zázrak

film Nova Cinema 20:00

Poslední dům nalevo

film Nova Cinema 22:35

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.