Súdna sieň

Správy
Za trest. SR (2012). Striedavá výchova a starostlivosť o dieťa sú predmetom súdneho sporu medzi navrhovateľkou, rehabilitačnou sestrou Desanou a jej bývalým manželom Filipom. Navrhovateľka trpí nevyliečiteľnou chorobou, nevládze viac pracovať a nemá dostatok síl ani finančných prostriedkov. Preto žiada súd, aby sa aj exmanžel podieľal na výchove ich dieťaťa v režime striedavej starostlivosti. Legislatívna novinka by znamenala pre ich syna životné víťazstvo. Odporca má možnosť zmeniť sa a ukázať sa ako dobrý otec. Prognózy liečby jej rakoviny tiež nie sú najhoršie. Rozhodne súd tak, ako si želá chorá Desana, aby sa striedavo starala o svojho syna spolu s exmanželom? Účinkujú: J. Buršáková, R. Kuric, J. Hittnerová-Frličková, L. Rákoši, L. Pecho, J. Bombová, J. Adamčík, E. Lörinczová a ďalší.
Réžia B. Mišík
Rok výroby 2012
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.