V ohni (9/10)

seriál
Náčelník Ripley robí pohovory s hasičmi a už o niekoľko dní rozhodne, kto bude novým kapitánom Stanice 19. Ešte skôr, než sa tak stane, hasičský tím privolajú k požiaru v rodinnom dome, ktorý je však chránený všemožnými bezpečnostnými opatreniami. Práve vďaka nim však hasiči uviaznu v garáži domu a všetci sa ocitnú v smrteľnej pasci, z ktorej niet úniku. Ben zvládol skúšku a odteraz môže šoférovať záchranné vozidlo pri zásahoch. Všetci to oslávia veľkými spoločnými raňajkami. Kým náčelník Ripley vyberá uchádzačov na post kapitána a Jack a Andy čakajú na jeho rozhodnutie, vypukne obrovský požiar v mrakodrape. Medzičasom povolali viaceré hliadky, len Stanica 19 ešte stále čaká na výzvu k zásahu. Všetky udalosti môžu sledovať zatiaľ len na televíznom monitore. Potom sa konečne ozve siréna!
Réžia N. Rubiová, P. Barclay
Hrajú J. L. Ortizová, J. George, G. Damon, M. Sandoval, B. Dossová, A. Frezza, J. Hayden, O. Onaodowan, D. Savreová, B. Kodjoe, B. Tucker, S. Sulieman, Ch. Wilsonová
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Mrazivá pomsta

Akčný triler Kan./VB/USA (2019).
film Markíza 20:30

Zodiac

film HBO 20:00

Tvoja tvár znie povedome VII

zábava Nova 20:20

Transformers 3

Akčný film USA (2011).
film Dajto 26.10. o 20:15

Mission: Impossible - Fallout

film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.