Kobra 11 VII (4)

seriál
Na dálnici vybuchl kamión přepravní firmy Giering, do kterého umístil bombu neznámý pachatel. Vyděrač hrozí, že vyhodí do vzduchu další kamióny, když nedostane od Gieringa jeden milion euro. Policie se domnívá, že mu jde víc o pomstu než o peníze. Před rokem způsobilo Gieringovo nákladní auto bezohlednou jízdou nehodu, při které zahynulo pět lidí. Je pravděpodobné, že pachatelem je někdo z pozůstalých. Semir s Janem se tentokrát nezabývají jen pronásledováním zločinců, ale musí i zneškodňovat bomby.
Hrajú E. Atalay, Ch. Oliver, Ch. Schwabová, C. N. Wieseová, D. Huhn, G. Vollmer
Rok výroby 2003
Krajina Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.