Námořní vyšetřovací služba XIV (1)

seriál
Gibbs vyšetřuje případ exploze osobního auta. Posádku tvořili manželé Campbellovi s dcerou. Manžel při nehodě zahyne, manželka leží v nemocnici v kómatu. Vyšetřování odhalí, že bratr paní Campbellové je Nicky Torres, který pracuje v utajení jako agent NCIS. Torres se snažil najít důkazy na Lea Silvu, který už léta uniká před spravedlností. Byl ale odhalen a Silva se ho chystá zabít. Gibbs hledá náhradu za Tonyho. Místo ve svém týmu nabídne Nickovi Torresovi i Alex Quinové, která měla dosud na starosti výběr a trénink nových agentů.
Hrajú M. Harmon, P. Perretteová, S. Murray, W. Valderrama, J. Esposito, B. Dietzen, R. Carroll, D. McCallum, E. Wickershamová
Rok výroby 2016
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Smrtonosná pasca 3

Akčný triler USA (1995). Bruce Willis ako chrabrý policajt John McClane bojuje v uliciach New Yorku s bandou vynachádzavých zlodejov, ktorí maskujú svoje skutočné zámery teroristickými útokmi.
film JOJ Plus 20:25

Spojenci

film Dajto 20:15

Rašín

film ČT 1 21:00

Mission: Impossible - Fallout

Triler USA (2018). Niektoré misie si nevyberáte. Nevydarená misia donúti Ethana Hunta a jeho tím spolupracovať s agentom CIA. Spoločne bojujú s časom a teroristami, aby zachránili svet pred jadrovou…
film JOJ Plus 27.10. o 20:25

Transformers 3

film Dajto 26.10. o 20:15

Letec

film ČT 2 26.10. o 21:55
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.