Slnečno, sem - tam vraždy (7)

seriál
Krimiseriál USA (2010). Ako sa môžu stať dve vraždy uprostred komunity, v ktorej žijú samí jasnovidci? Niekto z nich predsa musel zločiny predvídať! Ale áno, prinajmenšom to bol vrah, ktorý svoje činy dôkladne naplánoval. Do pátrania sa púšťa detektív Jim, ktorý bol k jasnovidcom a vedmám odjakživa značne skeptický. V komunite Cassadaga, ktorú založili jasnovidci, veštci a ľudské médiá, nájde jasnovidka Sara prebodnutého suseda Patricka Zellmana. Jeho manželka Caitlin s ním žila necelý rok, predtým bola vydatá za námorníka Evana Grattona. Ten sa len nedávno vrátil z dlhej plavby a je hlavným podozrivým, pretože Patricka obviňoval, že mu rozbil manželstvo. Jasnovidka Renee LeFleurová, ktorá už v minulosti vyšetrovateľom pomohla s niekoľkými prípadmi, aj teraz ponúkne polícii svoje služby. Chce sa spojiť s Patrickovým duchom a odhaliť jeho vraha. Detektív Jim Longworth je skeptický, pretože jasnovidcom nikdy nedôveroval. Onedlho však niekto zavraždí aj Renee LeFleurovú a Jim usúdi, že vrahom musí byť jasnovidec – páchateľ sa evidentne bál, čo sa Renee dozvie od ducha zavraždeného Patricka... Svojrázny policajt Jim Longworth je sympatický darebák. Keď pohár trpezlivosti jeho nadriadených v Chicagu pretiekol, Jim sa presťahoval do malého mestečka na Floride, aby posilnil rady miestneho policajného zboru. Vďaka svojmu dôvtipu a vrodenej drzosti výrazne pomáha novým kolegom v boji proti kriminalite, drogovým kartelom, organizovanému zločinu, pašerákom vzácnej zveri a každému, kto sa mu postaví do cesty v zlom úmysle. A čo je najdôležitejšie, geniálny drzáň nikdy neprehráva!
Réžia B. Eagles
Hrajú M. Passmore, K. Sanchezová, C. Gómez, U. Shelton, J. Wall, M. Hurdová, C. Crawfordová
Rok výroby 2010
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.