Súdna sieň

zábava
Horor na lodi. SR (2013). Predstavte si dokonalú idylku - azúrové more, nekonečný horizont, plachty napnuté, vietor v chrbte, slané kvapky dopadajú na odhalené telá krásnych dievčat na palube... A zrazu sa ocitnete v nemocnici, kde vám povedia, že ste boli tri dni v bezvedomí a balansovali ste na pokraji života a smrti. Presne toto sa prihodilo Lukášovi, ktorému poškodená loď spôsobila úraz hlavy a takmer prišiel o život. Preto dnes žaluje majiteľa plachetnice. Pojednávanie však odhalí, že horor sa odohrával na lodi ešte pred úrazom. Účinkujú: J. Penc a ďalší.
Réžia Braňo Mišík
Hrajú J. Penc, R. Názlerová, J. Štubniak, D. Porubský, K. Hanáčková, K. Uhlířová, E. Lörinczová
Rok výroby 2015
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (18)

Krimiseriál USA (2008). Agent Hotchner se vrací ke svému prvnímu případu. Před deseti lety se mu nepodařilo dopadnout obávaného sériového vraha. Dokáže to nyní a odčiní tak svou vinu, kterou cítí za…
seriál Nova Action 23:40

Jedného dňa, možno

film JOJ Plus 22:30

Vzbuďte se, vojáci!

film Nova Cinema 21:55

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.