Slnečno, sem-tam vraždy II (6)

seriál
Krimiseriál USA (2011). Mestečko Gibtown je obľúbeným cieľom turistov, pretože sa v ňom usadili na odpočinok bývalí herci z cirkusov či panoptík, väčšinou fyzicky handicapovaní. Jedna z turistiek objaví v kroví detský kočiarik a v ňom mŕtvolu liliputánky Enyd. Páchateľ ju udrel tupým predmetom, v tele má stopy ortuti a arzénu. Obeť mala veľa nepriateľov, pretože jej podnikanie sa tu nepáčilo skoro nikomu. Rozširovala miestne múzeum a stavala nové cirkusové atrakcie, čo vyháňalo pokoj z mesta a priťahovalo hlučných turistov.
Réžia J. Bleckner
Hrajú M. Passmore, K. Sanchezová, C. Gómez, U. Shelton, J. Wall, J. C. Lynch, A. Pivaronasová, M. Roark, J. Coulterová, A. Simpson
Rok výroby 2011
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Myšlenky zločince IV (22)

Krimiseriál USA (2009). Nevidomý chlapec se stal svědkem smrti své matky. Byla i ona jednou z obětí vraha, který má za deset let na svědomí celou sérii vražd?
seriál Nova Action 23:40

Príbeh môjho syna

film JOJ Plus 22:30

Rocky: Nová krev

film Prima Cool 20:15

Myšlenky zločince IV (20)

Krimiseriál USA (2009). V hotelu dochází k vraždám mladých mužů, kteří však nemají nic společného. Navíc byli znásilněni.
seriál Nova Action 22.10. o 23:35

Myšlenky zločince IV (22)

seriál Nova Action 23.10. o 23:40

Myšlenky zločince IV (14)

seriál Nova Action 19.10. o 23:40
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.